کد خبر 359890

واکنش کیهان به سفر رامبد جوان و نگار جواهریان

خبر تاسف‌بار و نگران‌کننده کشف حجاب مدیر اجرایی جشنواره جهانی فیلم فجر که برای تولد فرزندش به کشور کانادا به همراه همسرش «رامبد جوان» که از معروف‌ترین مجری‌ها و بازیگران صداوسیما و سینماست مورد توجه جدی مخاطبان عمومی قرار گرفت و اظهار نظرهای گوناگونی در محکومیت و تقبیح این به ظاهر سلبریتی‌ها و چهره‌هایی که به ناحق رسانه ملی و سینما را مدت‌هاست که تسخیر کرده‌اند واقع شد و لزوم پاک‌سازی و پالایش سریع ارگان‌های فرهنگی را از لوث وجود عناصر معلوم‌الحال و بی‌اعتقاد بیشتر نمایان ساخت.

به گزارش اقتصادآنلاین، کیهان به نقل از یک منتقد سینما نوشت: لزوم برخورد فوری و عاجل دستگاه‌های نظارتی و ذی‌صلاح با چهره‌های سرشناسی که عملکردشان ضربه به اعتماد عمومی و نظام اسلامی و آرمان‌های انقلاب اسلامی‌مان می‌زند امروز بیش از همیشه احساس می‌شود و اگر سرسری و عادی از این مسائل عبور کنیم چندی نخواهد گذشت که دیگر سنگ روی سنگ بند نخواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲ ۲

  واعظان کاین جلوه برمحراب ومنبر میکنند چون به دامادشان می رسد عیبی ندارد و برای خودش خیلی هم خوب است

 • مژگان
  ۵ ۲

  مسائل خصوص و تصمیمات اینچنینی والدین در خصوص محل تولد فرزندانشان قطعا به حریم خودشان مرتبط است ولی این کار زمانی موجب خشم و نفرت اکثریت مردم ایران شد که متوجه می شوند که با آدمهای منافقی روبرو هستند که متاسفانه رخنه در کارهای اجرایی و مسولیتهایی کوچک همچون رامبد جوان به عنوان یک مجری برنامه کمدی تا مسولیتهای سنگین همچون استاندار گلستان پیدا کرده اند . لذا فرقی نمی کند که در لوای تشرع و زیر پوشش چادر مشکی و جای مهر نماز بر پیشانی به این ملت خیانت کنند یا با زنی مثل نگار جواهریان که فقط مسلمان زاده است و نه مسلمان و یا رامبد جوان که با این عملکردش نمی تواند هیچوقت به جایگاه قبلیش در دل مردم ایران عزیز برگردد، موجب خشم و آزردگی مردم فهیم ایران شوند. یادمان باشد که مردم ایران مردمان نفهمی نیستند و حافظه شان هیچوقت آلزایمر نمی گیرد. بهتر است ژوله و پرویز پرستوئی نیز بی جهت سینه چاک رامبد جوان نباشند که خودشان را هم در دل این مردم بی عزت خواهند نمود.

 • مهدی
  ۲ ۲

  همین امثال کیهان هستن که باعث شدن مردم ریاکار باشن.

 • ناشناس
  ۲ ۱

  خفه بشید انشاءالله ، معلوم الحال شماهایید، کره زمین 7 میلیارد جمعیت داره که هر هر کس هر طور میخواد زندگی میکنه، جهنم و بهشت آدمها هم به خودشون ربط داره ، به جهنم که رامبد جوان رفته کانادا اصلا چرا یه مسئله به این کوچیکی رو اینقدر بزرگ میکنید چرا اون قاری قران که به بچه ها تجاوز کرد رو تو بوغ نکردید آبروش بره یک خانواده کوچیک سه نفره با پول خودشون از این مملکت رفتند دماغ بعضی ها داره میترکه

  • فاطمه
   ۰ ۰

   حرف دل منو زدی:)