{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 358716

رییس پلیس راه شرق استان تهران گفت:ورودی‌های تهران با گذشت ۲روز از تعطیلات ترافیک نیمه سنگین و در برخی مقاطع ترافیک سنگین را تجربه می‌کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، عصر جمعه با پایان یافتن تعطیلات عید فطر و پایان هفته، موج بازگشت مسافران به پایتخت آغاز و همین امر سبب شده تا پس از گذشت ۲ روز همچنان شاهد ترافیکی نیمه سنگین در ورودیهای تهران باشیم.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران گفت: این خصوص اظهار داشت: با توجه به ترافیک‌های سنگین و فوق سنگینی که در زمان تعطیلات عید فطر در محورهای شرق استان تهران شاهد بودیم به طور مستمر به همه رانندگان و هموطنان عزیز توصیه شد که روز جمعه و پایان تعطیلات را برای بازگشت خود انتخاب نکنند تا در ترافیک‌های طولانی نمانند.

محبی افزود: با توصیه‌های پلیس در مقاطع و محورهای مختلف بسیاری از هموطنان در فواصل مختلف از سفر بازگشتند و در حال حاضر محور هراز و فیروزکوه در ورودی‌های تهران ترافیک سنگین را شاهد است و در محور تهران- دماوند در طول محور به صورت نیمه سنگین و با توقف خودروها در جریان است.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران ترافیک در محور امام رضا (ع) را عادی و روان دانست و افزود: هیچ مشکلی در این محورها گزارش نشده است.

محبی ترافیک در محور ورامین تهران و لواسان- تهران و همچنین گردنه زردک را نیز نیمه سنگین اعلام کرد و افزود: در چنین شرایطی باید رانندگان با صبر و حوصله و پرهیز از هرگونه شتاب زدگی برانند، تا شاهد حادثه ناگوار نباشیم.

وی در ادامه گفت: در ورودی‌های تهران در هر دو مسیر به ویژه آزادراه تهران-پردیس ترافیک در محدوده عوارضی نیمه سنگین و بعضاً پر حجم گزارش می‌شود.

محبی در خصوص انسداد محور هراز در روز دوشنبه نیز بیان داشت: محور هراز از ساعت ۲۳ روز دوشنبه ۲۰ خردادماه تا ۵ بامداد روز سه‌شنبه ۲۱ خردادماه به دلیل عملیات‌ترمیم و شستشوی سیستم روشنایی در تونل سپاسد در حوزه مازندران مسدود می‌شود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری