کد خبر 358660

سرپرست وزارت آموزش و پرورش تعیین شد

سخنگوی دولت از تعیین سیدجواد حسینی به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش از سوی رئیس جمهوری خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علی ربیعی با بیان اینکه در روزهای گذشته گزینه های مختلفی برای تصدی این پست با رئیس جمهوری دیدار کرده و برنامه ارائه کرده اند، گفت: در پی استعفای آقای سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش و پذیرش استعفای ایشان توسط رئیس جمهوری، گزینه های مختلفی برای تصدی سرپرستی این وزارتخانه مطرح شدند که نهایتا آقای روحانی از میان این گزینه ها، با صدور حکمی سید جواد حسینی را به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش منصوب کرد.

Ma6AUy2HJQGe
ربیعی با تاکید بر اینکه وزارت آموزش و پرورش از اهمیت و جایگاه ویژه ای برای دولت و شخص آقای روحانی برخوردار است، گفت در انتخاب سرپرست وزارت آموزش و پرورش همه دغدغه های مربوط به فرهنگیان و دانش آموزان مد نظر قرار گرفته است.
سیدجواد حسینی پیشتر مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی بوده و معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی و قائم مقام استانداری خراسان رضوی را نیز در کارنامه خود دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • معلم
    ۰ ۰

    انشاء الله رویکرد امنیتی نداشته باشند و سیاسی هم برخورد نکنند آموزش و پرورش دنبال فردی می گردد که آموزش را با پرورش عجیبن نماید

  • مسعود
    ۰ ۰

    سلام یک نفرنیست بپرسه این آقا که مدیرکل اموزش وپرورش خراسان بود جه گلی به سر فرهنگیان این استان زد که حالا میخواد این گل را میخواد در تمام کشور بزند؟؟؟؟!!