کد خبر 350022

چهار ساعت اتفاقات مشکوک در پرواز استانبول-تهران!

در حالی پرواز هواپیمایی ترکیش از استانبول به مقصد تهران با چهار ساعت تاخیر انجام شد که مسائل مختلفی در طول این مدت برای مسافران رخ داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، پرواز شماره ۰۸۴۷ هواپیمایی ترکیش از استانبول به مقصد تهران که قرار بود ساعت ۲۱ شنبه هفتم اردیبهشت ماه به وقت استانبول راهی تهران شود، در نهایت با چهار ساعت تأخیر و با تغییر هواپیما انجام شد.

پس از سوار شدن مسافران، هواپیما روی باند قرار گرفت و به یکباره با توقفی نیم ساعته همراه و توسط خلبان اعلام شد که به دلیل مشکل به وجود آمده باید هواپیما را ترک کرد، مسأله‌ای که با واکنش و اعتراض مسافران همراه شد و وقتی آنها قصد خروج از هواپیما را داشتند، متوجه شدند که دور تا دور هواپیما را نیروهای امنیتی و آمبولانس و پلیس احاطه کرده و هواپیما نیز در فضایی خارج از باند فرودگاه قرار گرفته است.

به روایت یکی از مسافران این پرواز، مشاهده چنین صحنه‌هایی موجب ترس مسافران شده بود چرا که به آنها اعلام کردند که باید همراه با وسایلشان هر چه‌ سریع‌تر هواپیما را ترک کنند، مسافرانی که برخی از آنها ایرانی و برخی دیگر توریست‌های اروپایی بودند.

با خارج شدن مسافران از این هواپیما، آنها را سوار اتوبوس کردند و به نزدیکی یک سالن بردند و به مدت یک ساعت درون اتوبوس با درهای بسته منتظر ماندند. پس از طی شدن این زمان، مسافران توسط مأموران مربوطه به صورت چهار-پنج نفره از اتوبوس خارج و بازرسی می‌شدند و پس از آن نیز با وارد شدن به سالنی، مجدداً هم مسافران و هم وسایلشان از دستگاه‌های امنیتی عبور کردند.

نکته قابل اشاره این که در طول این مدت به سوال و اعتراضات مسافران پاسخی داده نمی‌شد و مجدداً آنها سوار اتوبوس و به سالن دیگری منتقل شدند و به آنها اعلام شد که با هواپیمای دیگری راهی تهران خواهند شد. اتفاقاتی که حدود یک ساعت زمان برد و در نهایت ساعت یک بامداد نهم اردیبهشت ماه پرواز مربوطه انجام شد و مسافران از استانبول به تهران آمدند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر