{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 338464

مراسم اهدای جوایز و اعلام برندگان نهایی نود و یکمین دوره جوایز اسکار ۲۰۱۹در سالن دالبی تئاتر لس‌آنجلس آمریکا برگزار شد. همراه با آغاز این اتفاق بزرگ سینمایی، روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های دنیا این مراسم را پوشش دادند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تابناک، مراسم اهدای جوایز و اعلام برندگان نهایی نود و یکمین دوره جوایز اسکار ۲۰۱۹ در سالن دالبی تئاتر لس‌آنجلس آمریکا برگزار شد. همراه با آغاز این اتفاق بزرگ سینمایی، روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های دنیا این مراسم را پوشش دادند. به طور ویژه سایت‌های مُد و لباس خبر‌های زیادی را درباره برند، استایل و لباس‌های هنرمندان شرکت کننده در این مراسم را به مخاطبان خود عرضه کردند.

لیدی گاگا

لیدی گاگا با جواهراتش درخشید

لیدی گاگا در این مراسم موفق شد توجه همه را به خود جلب کند و به محض راه رفتن روی فرش قرمز دالبی تئاتر، لنز دوربین‌ها بر او متمرکز شدند. لیدی گاگا در استایل مشکی و ساده اش با طراحی (الکساندر ماکوین) در مراسم اسکار درخشید. اما چیزی که بیش از هر چیز دیگری توجه روزنامه‌های بین المللی را به خود جلب کرد جواهرات لیدی گاگا و گردنبند الماس نشان او بود. او مجموعه جواهرات فاخر و گرانبهای (تیفانی اند کو) را با قیمتی نزدیک به ۳۰ میلیون دلار به خود آویخته بود. این گردنبند با الماس زرد قناری کمرنگ ۱۴۱ سال قدمت دارد. آدری هپبورن در سال ۱۹۶۱ میلادی در جلسه عکسبرداری تبلیغاتی صبحانه تیفانی آن را به خود آویخته بود.

لیدی گاگا

گردنبند الماس نشان تیفانی بر گردن زنان سرشناس

لیدی گاگا سومین زنی است که این مجموعه جواهرات گرانبها را می‌پوشد. خانم شیلدون وایتهاوس در سال ۱۹۵۷ میلادی و آدری هپبورن چهار سال بعد از او در سال ۱۹۶۱ میلادی تجربه آویختن این الماس بی نظیر را کسب کردند.

لیدی گاگا

الماس افسانه‌ای تیفانی میراثی از جنوب آفریقا

تیفانی این الماس افسانه‌ای تراش نخورده زرد با ۴۲/۲۸۷ قیراط را از معدن‌های الماس کیمبرلی واقع در جنوب آفریقا پیدا کرد، که بعد از تراشیدن به جواهری ارزشمند و معروف تبدیل شد.

این الماس زرد قناری کمرنگ به احترام تیفانی، الماس تیفانی نام گرفت و باعث شد تا این برند به عنوان برندی شاخص در جواهرسازی شناخته شود. مطمئنا "تیفانی" از به یاد ماندنی‌ترین شرکت‌های ساخت جواهر بوده که در سال ۱۸۳۷ توسط چارلز لوئیس تیفانی در شهر نیویورک تاسیس شد. الماس زرد کمرنگ در شهرت برند تیفانی بسیار مؤثر بود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری