{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 335425

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی خبرداد؛

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: پیش‌بینی می‌شود سفرهای نوروزی افزایش پیدا کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم،  سردار تقی مهری صبح امروز در حاشیه برگزاری دوره استانداردسازی و تعالی رفتار کارکنان پلیس راهور فاتب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پلیس از کارکنانش حمایتهای لازم را در مراجع قانونی به‌عمل می‌آورد، گفت: اگر از سوی فرد مجرمی علیه پلیس اقدام شود، قطعاً در مراجع قضایی از همکاران معاضدت قضایی به عمل می‌آوریم.

پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا درباره تأثیر برگزاری دوره‌های استانداردسازی و تعالی رفتار کارکنان پلیس راهور شکایت از نیروهای پلیس راهور گفت: نتایج خوبی از این دوره‌ها به دست آمده و ما بر اساس دستاوردهای جدید و علمی تکنیکهای رفتاری را برای کاربران آموزش می‌دهیم.

وی افزود: از زمان برگزاری این دوره‌ها کمترین شکایات را نسبت به کارکنان پلیس راهور داشته‌ایم و شاید ماهی یک بار از مراجعات مردمی درباره بدرفتاری کارکنان پلیس راهور باشد و با برگزاری این دوره‌ها برای رفتار بهتر اقدام کردیم.

مهری با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود از اول اسفند خریدهای شب عید مردم شروع شود، تصریح کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی طرح ویژه را درباره کلان شهرها در شب عید در دست اجرا دارد و برای سفرهای نوروزی نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده است همچنین پیش‌بینی می‌شود که امسال شاهد افزایش سفرهای نوروزی باشیم.

وی با اشاره به اضافه شدن 800 هزار خودروی نوشماره به چرخه ترافیک افزود: افرادی که در آزمون راهنمایی و رانندگی قبول شوند اجازه تردد در معابر درون شهری را دارند، اکنون زمان صدور کارت و تحویل گواهینامه به کمتر از یک ماه رسیده و رانندگانی که پس از قبول شدن در آزمون راهنمایی رانندگی نیاز به رانندگی داشته باشند، می‌توانند قبل از تحویل کارت گواهینامه، به پلیس راهنمایی و رانندگی مراجعه کرده و با دریافت گواهی، اقدام به رانندگی کنند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری