کد خبر 333892

اظهارت جالب رامبد جوان درباره فیلم ساختنش! +عکس

در نشست خبری فیلم طلا رامبد جوان و محمد شایسته تهیه کنندگان اثر، پرویز شهبازی نویسنده و کارگردان فیلم، نگار جواهریان، مهرداد صدیقیان و هومن سیدی بازیگران اثر به همراه سایر عوامل حضور داشتند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، نشست خبری فیلم سینمایی "طلا" به کارگردانی پرویز شهبازی و تهیه کنندگی رامبد جوان در پردیس سینمایی ملت موسوم به کاخ رسانه برگزار شد.

در نشست خبری فیلم طلا رامبد جوان و محمد شایسته تهیه کنندگان اثر، پرویز شهبازی نویسنده و کارگردان فیلم، نگار جواهریان، مهرداد صدیقیان و هومن سیدی بازیگران اثر به همراه سایر عوامل حضور داشتند.

رامبد جوان تهیه کننده این فیلم درباره ساخت طلا گفت: پرویز شهبازی کارگردان باهوش و دقیقی بود. من و محمد شایسته قرار بود چهار فیلم تهیه کنیم اما چهارمی را نساختیم.

رامبد جوان: قرار بود امسال چهار فیلم بسازم اما نشد/شهبازی: تعحب می‌کنم که یک بچه مدرسه‌ای فیلم نقد می‌کند

محمد شایسته در ادامه گفت: همکاری با پرویز شهبازی بسیار لذت بخش بود. رامبد در جریان تمامی تصمیمات بود و من به شخصه از حضور در این پروژه حس خوبی دارم.

هومن سیدی درباره حضورش در فیلم طلا گفت: واقعیتش در مورد خوب بد شخصیت من در فیلم باید پرویز شهبازی نظر دهد. امیدوارم دوستان عزیزم از بازی من در این فیلم لذت برده باشند. در ابتدا به امر کار کردن با پرویز شهبازطی برای من جذاب بود. اتفاقاتی که شهبازی در این فیلم به کار برد از لحاظ کلاسیک درست نمی بود اما تحلیل و رویکرد لحظه ای شهبازی به اثر و شخصیت برایم بسیار جذاب بود. خوب بودن و بد کاراکترها در این فیلم کاملاً نسبی بود و شاید در عرف جامعه شکل می گرفت. این نوع کارکتر پردازی شیوه و شگرد شهبازی بود.

نگار جواهریان در مورد بازی در طلا گفت: پرویز شهبازی از کارگردانان خوب و مورد علاقه من بود. به عنوان تماشاچی درباره نقش خودم باید بگویم گاهی نیاز به تصمیم هایی داریم که گاهاً به امید می انجامد.

طناز طباطبایی نیزادامه داد: برای همه کار کردن با پرویز شهبازی جذاب است. من سالها انتظار این کار را کشیدم و وقتی با من تماس گرفتند با کمال میل آن را پذیرفتند. بازی گرفتن پرویز شهبازی برای من همیشه جذاب بوده و تکنیک وی کاملاً قابل باور و ملموس است.

مهرداد صدیقیان در همین راستا افزود: من یکی از فیلم های محبوب زندگیم نفس عمیق بود و شهبازی را از همانجا شناختم. ویژگی قابل لمس بودن کارکتر ها در فیلم های شهبازی یکی از نکات بزرگ مثبت وی است.

پرویز شهبازی درباره برخی ریزه دیالوگ ها و صحنه ها در فیلم گفت: بعضی اتفاقات مثلا مواجهه پدر و منصور در فیلم به نوعی اتفاقی است که میتواند به درام کمک کند. مثلا در مورد حضور پلیس و جستجوی دوستان نگار کمی زمان گذر کرد. داستان این فیلم واقعی نبوده و کاملاً تخیلی است.

صدیقیان درباره قبول نقشهای مکمل افزود: من از نقش مکمل استقبال نمیکنم. نقش اگر در جای خودش درست باشد طولش مهم نیست بلکه باید سر جای خود و در فیلمی خوب با کارگردانی خوب باشم. اینکه من امسال تعداد زیادی کار دارم و سه تا از چهار تا نقش مکمل است به دلیل علاقه من به فیلمنامه و اثر است.

رامبد جوان در ادامه اضافه کرد: سینما مجموعه ای از عناصر جذاب مثل تصویر، صدا، موسیقی، نقاشی و غیره است. برای من جالب است که در جشنواره فیلم فجر فیلمی وجود دارد که واقعا فیلم است. دوست دارم در چنین نشستی در مورد سینمای شهبازی پرسیده شود.

طباطبایی اضافه کرد: امروز به شدت نیازمند این هستیم که با سوادتر از همیشه فیلم ببنیم. ما نیازمند این هستیم که اینقدر راحت با فیلمها برخورد نکنیم و حرفه‌ای تر کارها را تحلیل کنیم.

شهبازی خاطرنشان کرد: من نمی دانم امروز نقد سینما به کجا می رود. امروز هر بچه مدرسه ای سینما را نقد می کند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری