کد خبر 321707

بمب معادی ترکید

فیلم «بمب؛ یک عاشقانه» به کارگردانی پیمان معادی در نخستین هفته اکران با یک میلیارد و ۴۲۴ میلیون تومان در صدر گیشه فروش قرار گرفت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، فیلم «بمب؛ یک عاشقانه» که از چهارشنبه گذشته  ۱۴ آذر  ۱۳۹۷ اکران خود را آغاز کرده، با بازی لیلا حاتمی و پیمان معادی داستانی را در میانهٔ سال‌های جنگ و اوج بمباران‌های تهران روایت می کند.

این فیلم که در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر نیز با استقبال خوبی از سوی منتقدان و اهالی رسانه رو به‌رو شد در گیشه فروش نیز با استقبال مخاطبان سینما روبرو شده و در صدر جدول فروش قرار گرفته است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «در بحبوحه‌ جنگ ایران و عراق در سال1367، تهران بی‌وقفه بمباران می‌شد. عشق، محبت، امید، زندگی و ترس از مرگ را در روزهای پر اضطراب آن زمان برای مردمی که درگیرجنگ بودند از بین می‌برد.

اغلب عشق به سختی درک می‌‍شود اما مرگ واقعیتی است ترسناک. 'بمب؛ یک داستان عاشقانه' نشان می‌دهد که عشق و امید چطورحتی در مواجهه با تاریکی مرگ، راهشان را پیدا می‌کنند. روایت انسان‌هایی است که هیچ‌گاه فرصت عاشق شدن و به دلخواه خود زندگی کردن را نداشته‌ و تنها برای لقمه نانی به سختی کار کرده‌اند.

این فیلم روایت انسان‌هایی است که در استبداد زمان و مکان به دام افتاده‌اند اما گویی که آرزوهای برباد رفته‌ی آن‌ها هم‌چنان گریبان‌گیر ما است. گویی با تمام آن آرزوها از دوردست‌ها آمده‌اند و به انتظار هستند که داستانشان روایت شود، یا شاید کسی دوباره آن‌ را زندگی کند: داستانی از عشقی انسانی و ساده.»

بیشتر بخوانید
ارسال نظر