کد خبر 310625

رییس پلیس راهور ناجا:

مهران به ایلام بزودی یک‌طرفه می‌شود

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: با افزایش بار بازگشت زائران و به جهت تسهیل در تردد، محور مهران به ایلام و جاده ایلام به ملک شاهی یکطرفه خواهد شد که زمان دقیق اعمال این محدودیت‌ها متعاقبا اعلام می شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، سردار تقی مهری رئیس پلیس راهور ناجا با تسلیت به مناسبت اربعین حسینی، اظهار داشت: پلیس راهور آمادگی کامل برای بازگشت زائران اربعین را دارد و در این راستا تمهیدات لازم در استان‌های خوزستان، ایلام، لرستان، مرکزی، همدان و‌ کرمانشاه اندیشیده شده است.

وی در توصیه به زوار مبنی بر پرهیز از عجله و ‌شتاب در زمان بازگشت، گفت: زائران در زمان خستگی و خواب آلودگی به هیچ وجه رانندگی نکنند و حتما در موکب‌های مسیر استراحت کرده و در زمان توقف، خودرو را در محل مناسب پارک کنند.

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی کشور مبنی بر بارش باران در روزهای آتی در مرزهای غربی کشور، افزود: توصیه می‌کنیم زائران در زمان بازگشت با توجه به لغزندگی معابر حتما با سرعت مطمئنه تردد کنند.

وی در خصوص تصادفات در اربعین امسال گفت: برابر آمارها تصادفات فوتی و جرحی از ابتدای آبان ماه تاکنون کاهش داشته است.

رئیس پلیس راهور ناجا به افزایش تردد خودروها و اتوبوس ها به مرز مهران در اربعین امسال اشاره کرد و گفت: تردد وسایط نقلیه به مرز مهران نسبت به ماه صفر سال گذشته حدود ۱۱ درصد افزایش داشته است.

وی از یکطرفه شدن محور مهران به ایلام خبر داد و گفت: با افزایش بار بازگشت زائران و به جهت تسهیل ترددها این محور و جاده ایلام به ملک شاهی، مهران یکطرفه خواهد شد که زمان دقیق اعمال این محدودیت‌ها متعاقبا اعلام می شود.

رئیس پلیس راهور ناجا در خصوص جابجایی زائران از مرز مهران نیز گفت: اتوبوس‌های درونشهری در این خصوص درنظر گرفته شده‌اند تا زائرانی را که قصد دارند به پایانه برکت بروند منتقل کنند؛ از سوی دیگر تمهیداتی نیز برای انتقال زائرانی که خودروهای خود را در پارکینگ اربعین پارک کرده اند اندیشیده شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری