کد خبر 286242

عیادت امین حیایی از هنرمند پیشکسوت +عکس

فرزند جمشید مشایخی گفت که این بازیگر پیشکسوت کشورمان هفته آینده از بیمارستان مرخص می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سام مشایخی فرزند جمشید مشایخی درباره آخرین وضعیت این پیشکسوت عرصه سینمای کشور، اظهار داشت: خوشبختانه عمل جراحی که جمعه هفته گذشته انجام شد، موفقیت‌آمیز بود و در حال حاضر حال پدر بسیار خوب و رو به بهبود است. کمی دوران نقاهت طول می‌کشد؛ اما دکتر‌ها شرایط درمان را بسیار خوب پیش بینی کرده‌اند.

وی درباره زمان مرخص‌شدن مشایخی از بیمارستان گفت: اخیراً درباره این موضوع با پزشکان پدرم صحبت کردم و آنها به من گفتند همین حالا هم می‌توانند پدرم را مرخص کنند؛ اما با توجه به اینکه به تازگی عمل جراحی صورت گرفته‌، بهتر است کمی بیشتر تحت نظر باشد. با این وجود تصور می‌کنم روز سه‌شنبه 2 مرداد پدرم از بیمارستان مرخص شود. 

فرزند جمشید مشایخی درباره عیادت هنرمندان و مسئول کشور از پدرش اظهار داشت: طی این مدت مسئولان و هنرمندان بسیاری برای عیادت آمدند، از همه این عزیزان به خصوص آقای نوبخت و اعضای خانه سینما تشکر می‌کنم. 

 

مشایخی

عصر امروز نیز امین حیایی و روزبه معینی بازیگران سینما از استاد مشایخی عیادت کردند.

جمشید مشایخی از سال گذشته چندین بار به دلیل عمل جراحی در بیمارستان بستری شده و دوران نقاهت طولانی را پشت سر گذاشته است. 

او از ماندگارترین چهره‌های عرصه بازیگری و متولد ششم آذر 1313 در تهران است. از سال 1336 با نمایش «وظیفه پزشک» فعالیت بازیگری‌اش را آغاز کرد و با فیلم کوتاه «جلد مار» در سال 42 مقابل دوربین رفت، دو سال بعد با فیلم «خشت و آینه» وارد سینما شد.

این هنرمند تا به امروز ایفاگر نقش‌های زیادی بوده است که از جمله آن‌ها می‌توان به فیلم‌های «گاو»، «قیصر»، «شازده احتجاب»، «سوته‌دلان»، «خانه عنکبوت»، «کمال‌الملک»، «گل‌های داودی»، «آوار»، «پدربزرگ»، «طلسم»، «سرب»، «روز واقعه»، «خانه روی آب»، «یک بوس کوچولو»، «جرم» و «سیزده59» و مجموعه‌های «هزاردستان»، «داستان‌های مولوی»، «سلطان صاحبقران»، «امام علی(ع)»، «پهلوانان نمی‌میرند» و «ستایش» اشاره کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر