کد خبر 266202

صدا و سیما مسئول صدور مجوز و مقررات صوت و تصویر در فضای مجازی شد

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون مقرر کردند مسئولیت صدور مجوز و تنظیم مقررات صوت و تصویر در فضای مجازی و نظارت بر آن منحصرا بر عهده صدا و سیما باشد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خانه ملت،احد آزادیخواه امروز- یکشنبه- در تشریح نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: اعضای این کمیسیون در جلسه امروز به ادامه بررسی طرح اداره خط‌ مشی و نظارت بر سازمان صداو سیما پرداختند و ماده 4 این طرح را که در مورد فراگیری برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی است را تصویب کردند.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: ما مبتنی بر سندی که از مقام معظم رهبری خطاب به رئیس جمهوری به دست آوردیم این ماده را مصوب کردیم.
آزادیخواه بیان کرد: براساس این ماده مسئولیت صدور مجوز و تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی و نظارت بر آن منحصرا بر عهده سازمان صداو سیما است که در صورت تصویب در جلسه علنی مجلس، اجرایی می شود.
آزادیخواه اظهارکرد: در جلسه امروز درخصوص سفر کمیسیون به کردستان بررسی‌هایی صورت گرفت.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: این استان یکی از استان‌های محروم مرزی است و کمیسیون فرهنگی در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه آتی در شهرستان‌های استان کردستان بررسی‌های لازم در زمینه فرهنگی را انجام می‌دهد.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: در این سفر حوزه فرهنگی استان مورد توجه قرار می‌گیرد و هدف اصلی از این سفر اعمال نظارت بر عملکرد دستگاه‌های فرهنگی استان است.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری