کد خبر 259742

جدیدترین خبرها از «خندوانه»

رامبد جوان زمان پخش فصل جدید «خندوانه» را آخر فروردین ماه اعلام کرد.

رامبد جوان ۲۹ اسفند ماه در ویژه برنامه تحویل سال «دورهمی» شبکه نسیم مهمان مهران مدیری شد و در گفتگویی از مسایل مختلفی سخن گفت. 

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، وی در بخشی از این برنامه درباره فیلم «قانون مورفی» که درگیر ساخت آن است درباره حضور همسرش نگار جواهریان در آن بیان کرد: نگار جواهریان در فیلم «قانون مورفی» حضور ندارد چراکه این فیلم، اثر مردانه ای است و فقط نقش دختر آن، جوانی حدودا ۲۳ ساله است.

این کارگردان سینما ادامه داد: بخش هایی از تصویربرداری این فیلم هنوز باقی مانده است.

جوان همچنین درباره تغییرات «خندوانه» در فصل جدید عنوان کرد: ساختار اصلی «خندوانه» پابرجاست و تغییر چندانی نداریم و فقط جناب خان به برنامه اضافه می شود. همچنین «خنداننده شو ۲» راه می افتد که از آخر فروردین روی آنتن می رود.

این بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به فیلمبرداری در شمال کشور و آلودگی در این منطقه اظهار کرد: مردم در شمال به شکل دردناکی زباله تولید می کنند و به زمین می ریزند. شمال کشور به شدت زباله دارد، گروه ما در جایی زباله ها را جمع می کرد و در عکسی در فضای مجازی متهم شد که زباله می ریزد. ما عکس ها و فیلم هایی از این آلودگی ها داریم که بعدا در «خندوانه» نمایش می دهیم که چقدر شمال کشور ایران آلوده شده است.

وی در پایان این برنامه درباره رقابتی که گاهی مطرح می شود بین برنامه «دورهمی» و «خندوانه» وجود دارد، توضیح داد: من در صفی هستم که مهران مدیری در آن، جلوی صف است و حس رقابت ندارم. ما کارمان را برای مردم انجام می دهیم و دغدغه و هدف مان برایمان خیلی مهم است. ما برنامه نمی سازیم که کل کل کنیم بلکه برنامه می سازیم تا آموخته هایمان را منتقل کنیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر