{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 259008

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به اهمیت ارائه خدمات مطلوب هوایی به هموطنان در تعطیلات نوروزی اشاره کرد و گفت: پیش بینی می شود تعداد مسافران هوایی در تعطیلات نوروزی ۹۷ نسبت به سال ۹۶ بین ۹ تا ۱۰ درصد افزایش یابد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، «علی عابدزاده» روز شنبه افزود: براساس آمارها، نوروز 96 نزدیک به چهار میلیون نفر در مسیرهای داخلی و خارجی جابه جا شدند.

معاون وزیر راه وشهرسازی درباره اقدامات انجام شده برای خدمات رسانی بهتر به مسافران نیز گفت: برای افزایش رضایت مندی هموطنان در تعیلات نوروزی همه شرکت های هوایی ملزمند نمایندگان خود را در فرودگاه های کشور مستقر کنند تا در صورت نیاز پاسخگوی مسافران باشند.

معاون وزیر راه وشهرسازی افزود: سازمان هواپیمایی کشوری همچنان بر انجام پروازهای ایمن و مطلوب نظارت دارد و همه شرکت های هوایی نیز در تلاشند در این روزها خدمات مناسبی را به مسافران ارادئه دهند.

وزارت راه و شهرسازی برای سفرهای نوروزی 97 از 25 اسفندماه تا 17 فروردین ماه، همه دست اندرکاران حمل ونقل هوایی، دریایی، جاده ای و ریلی را ملزم کرده تا در این روزها همه تلاش کنند خدمات رسانی کامل به مسافران نوروزی صورت گیرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری