{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 251655

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشورگفت: مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ برای موسسات و دانشگاه‌های غیرانتفاعی ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ۲۴ بهمن پایان می‌پذیرد.

حسین توکلی، ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: نظر به اینکه برخی از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی تقاضای تکمیل ظرفیت از طریق دفتر گسترش آموزش عالی برای تعدادی از کدرشته‌ محل‌های موسسه آموزش عالی مربوطه را داشته‌اند، لذا داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۶ ثبت نام و در جلسه آزمون حاضر بوده‌اند، براساس شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه‌های راهنمای شماره ۱ و ۲ آزمون فوق و مفاد اطلاعیه‌ سازمان سنجش آموزش کشور درباره ظرفیت پذیرش رشته‌های جدید و همچنین تکمیل ظرفیت برخی از کدرشته ‌محل‌های دانشگاه‌ها و موسسات غیرانتفاعی در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته از بعدازظهر روز یکشنبه ۱۵ بهمن ماه بر روی سایت این سازمان قرار گرفته است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا ، وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به مفاد اطلاعیه‌ مذکور، داوطلبان علاقه‌مند و واجد شرایط با رعایت کلیه ضوابط و مندرجات در اطلاعیه‌ و دفترچه‌های راهنمای ثبت‌نام، می‌توانستند از روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن ماه جاری با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و با توجه به رشته‌ امتحانی فرد نسبت به انتخاب حداکثر ۲۰ کدرشته محل از میان کدرشته محل‌های مورد علاقه خود اقدام و کدرشته‌ محل های انتخابی را در فرم انتخاب رشته ثبت کردند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت ثبت نام در دوره تکمیل ظرفیت آزمون فوق ساعت ۲۴ فردا سه شنبه ۲۴ بهمن ماه پایان می‌پذیرد.

دکتر توکلی از ثبت نام 396 داوطلب در در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ارشد موسسات غیرانتفاعی خبر داد و گفت: ظرفیت پذیرش در مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون ۸۳۷ داوطلب است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری