{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 226584

این روزها دیگر استارت آپ برای بسیاری از ایرانی‌ها واژه‌ای آشنا و گوشنواز شده است. همه انتظار دارند در مقایسه با رقبای سنتی خدمات مناسب و با کیفیت‌تری از استارت آپ‌ها دریافت کنند. در حوزه هایی مثل جابجایی مسافر یا فروش آنلاین استارت آپ ها توانسته‌اند به موفقیت های چشمگیری دست یابند و سهم عمده‌ای از بازار را از آن خود کنند.

vazehtar

یکی از مدل های کسب و کار که این روزها استارت آپ ها در تلاشند تا بتوانند جای پایشان را در آنها محکم کنند حوزه خدمات منزل است. یکی از مشکلات روزمره همه بخصوص در کلان شهرهایی مانند تهران مسایل مربوط به خانه و ساختمان است. این دغدغه ها هر روز از یک سمت به شهروندان تهرانی که خسته و کلافه از ترافیک هستند حمله می کنند. یک روز خانه کثیف و به هم ریخته است و مهمان قرار شده بیاید و نظافت منزل واجب است، یک روز شیر آب چکه می کند، یک روز دیوار باید رنگ بخورد. اثاث کشی یک هفته خانواده ها را درگیر می کند و این روزها هم در آستانه سرما سرویس موتورخانه شوفاژ و پکیج و هواگیری شوفاژ ها برای همه دغدغه است.

زوج های جوانی که هر دو شاغلند و فرصت انجام این کارها را ندارند، خانواده هایی که ترجیح میدهند وقتشان را صرف تفریح و تربیت فرزندان کنند تا امور حوصله سربر روزانه، جوانانی که تنها و دور از خانواده زندگی می کنند، پدران و مادرانی که دور از فرزندان زندگی می کنند و گاه نصب یک برنامه روی موبایل برایشان زمان بر است، همه و همه کسانی هستند که استارت آپ ها و اپلیکیشن های موبایل حوزه خدمات منزل می تواند به آنها کمک کنند.

این روزها نام یک اپلیکیشن در این حوزه بیشتر و بیشتر به گوش می رسد که توانسته در این زمینه خود را متمایز کند. "آچاره" با ارائه تمامی خدمات منزل از نظافت و پذیرایی گرفته تا تعمیرات و بازسازی، از سرویس شوفاژ تا نقاشی، از باغبانی تا پرستاری توانسته خود را به عنوان جامع ترین پورتال ارائه خدمات منزل مطرح کند.

آچاره علاوه بر اپلیکیش های اندرویدی و IOS با داشتن وبسایتی خوب و چشم نواز هم روش های ثبت سفارش را برای مشتریان خود آسان کرده و هم توانسته اطلاعات مورد نیاز کاربران را به آنها ارائه کند. علاوه بر این برای مشتریانی که به اینترنت دسترسی ندارند یا به هر دلیل تلفن را ترجیح می دهند مرکز تماس شبانه روزی آچاره آماده ثبت سفارش مشتریان است.

با این خدمات آچاره سعی کرده است به شعار "ما چاره خانه ایم" پای بند بماند و تمام دغدغه های خانه را از کاربران خود بگیرد. برای اینکه خیال مشتری از نیرویی که به خانه اش می آید راحت باشد آچاره تمام نیروهایش را از فیلترهای مختلفی می گذراند. یک بخش مسایل احراز هویت و سابقه طرف است، مرحله دیگر آزمون ها و آموزش تخصصی است و در نهایت آموزش های رفتاری تا خیال همه از بابت کیفیت خدمات راحت شود.

در مقایسه با مدل های سنتی یکی از مواردی که آچاره را متمایز می کند خدمات پس از فروش آن است. چه از طریق وبسایت و اپلیکیشن و چه از طریق مرکز تماس اگر نارضایتی خود را به آچاره اعلام کنید که آنها تا جلب رضایت شما از پا نخواهند نشست!

در انتها این را هم یادآوری کنیم که آچاره این روزها یک طرح پاییزه سرویس عمومی موتورخانه شوفاژ و پکیج ارائه کرده که در تمام تهران این خدمات را با قیمت باور نکردنی ارائه می دهد که  همین الان می توانید ثبت سفارش دهید.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری