کد خبر 196509

واعظی: نمایندگان تداوم حضور مطهری در جایگاه نایب رئیسی را فراهم کنند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن رد فضاسازی های اخیر در باره نفوذ برخی اعضای کابینه دولت یازدهم در تعیین هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: امید است نمایندگان فراکسیون های امید و مستقلان مجلس زمینه تدواوم حضور علی مطهری در جایگاه نایب رئیسی مجلس را فراهم کنند.

محمود واعظی ادامه داد: آقای علی مطهری شخصیتی آزاده، صادق و معتدل هستند و در جایگاه نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در یک سال گذشته عملکرد مناسبی داشته اند و در دوران تبلیغات انتخاباتی نیز با سفرهای استانی و سخنرانی های خود، نقش موثری در حمایت از دکتر روحانی داشتند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، عضوهیات دولت تدبیر و امید افزود: امیدوارم نمایندگان محترم فراکسیون های امید و مستقلان مجلس با رای مثبت خود، زمینه تداوم حضور ایشان در جایگاه نایب رئیس مجلس را فراهم کنند و ایشان کماکان در این جایگاه ادامه فعالیت دهند.

واعظی گفت:این گونه جوسازی های رسانه ای دارای مقاصد سیاسی بوده و امیدوارم در این ماه مبارک رمضان همه ما توفیق داشته باشیم که پس از حماسه 29 اردیبهشت با همدلی و تقوی برای خدمت به مردم تلاش بیشتری داشته باشیم.

پیشتر وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات در اینستاگرام شخصی خود، شایعه دخالت دولت در انتخاب هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی را تکذیب کرد.

انتخابات هیات رئیسه مجلس روز چهارشنبه 10 خرداد ماه برگزار می شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر