کد خبر 195673

ترافیک نیمه‌سنگین در جاده چالوس

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

سرهنگ نادر رحمانی، در این‌باره گفت:‌ برابر آخرین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک سراسر کشور در حال حاضر  محور انزلی در استان گیلان بارش باران گزارش شده و در دیگر محورها مشکل جوی خاصی وجود ندارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وی حجم ترافیک در محور کرج-چالوس از میدان امیر کبیر تا محدوده آدران را نیز نیمه‌سنگین اعلام کرد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره‌ محورهای مسدود نیز گفت:‌ محور شمشک-دیزین، محور پونل-خلخال، محورهای استهبان-نی ریز و شیراز-جهرم، محور اولنگ-شاهرود، محور فرعی گنجنامه-تویسرکان، محور فرعی رودبار-کهنوج-قلعه گنج و محور اشنویه-پیرانشهر تا اطلاع بعدی مسدود هستند.

رحمانی افزود: در آزادراه قم به تهران تا تاریخ بیستم شهریور ماه از محدوده عوارضی تا کیلومتر 12.5 روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت 8 الی 17 و روزهای سه شنبه از ساعت 8 الی 12 به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از ایام تعطیلات چند روزه ,عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد:‌ در محور کرج - چالوس نیز تا تاریخ 20 شهریور ماه از محدوده میدان امیرکبیر تا تونل کندوان کیلومتر صفر تا 75 در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته از ساعت 8 الی 17 وروزهای چهارشنبه از ساعت 8 تا 12 به استثنای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.

به گفته وی در آزادراه رشت - قزوین نیز  تا تاریخ 20 شهریور از ساعت 8 تا 18 در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه و از ساعت 8 الی 14 چهارشنبه هر هفته به جز روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه به دلیل عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اضافه کرد:‌ همچنین در آزاد راه تهران - قم محدوده کیلومتر صفر تا 30 حد فاصل عوارضی حرم تا پل فرودگاه امام خمینی (ره) نیز تا پایان مرداد ماه در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه،چهارشنبه هرهفته از ساعت 8 تا 18 و در روزهای سه شنبه و پنجشنبه از ساعت 8 تا 14 به جز ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه عملیات راهسازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.

بیشتر بخوانید
آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری