{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 194760

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اذعان کرد بسیار تحت تاثیر حضور گسترده مردم ایران در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری قرار گرفته است.

 فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، گفت: من بسیار تحت تاثیر مشارکت گسترده مردم در انتخابات ایران قرار گرفتم.

‌به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا‌، وی در حاشیه گردهمایی جهانی اقتصادی گفت: من بسیار تحت تاثیر سطح مشارکت مردم ایران در انتخابات و مشارکت گسترده روز گذشته در رای گیری قرار گرفتم و به رئیس جمهور حسن روحانی به خاطر دریافت حکم بسیار قوی برای دور دوم تبریک می گویم. 

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا افزود: ما در اجرای این توافق درباره برنامه هسته‌ای ایران به خوبی در حال همکاری بوده‌ایم و من می‌دانم که وی (روحانی) چگونه برای ادامه اجرای کامل این توافق و همچنین تعامل با جامعه بین‌المللی به خصوص اروپا درباره بسیاری از مسائل دو جانبه و نیز صلح در این منطقه متعهد است و نیاز به کار بیشتری است. 

موگرینی افزود: ما همچنین نیاز به نوعی تعامل متفاوت از طرف ایران خواهیم داشت و من مطمئن هستم که این حکم قوی که وی دیروز دریافت کرد می‌تواند اساس خوبی برای همکاری آتی در این زمینه باشد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری