کد خبر 190087

اعمال تحریم‌های جدید ضد ایرانی پس از انتخابات

یک مقام رژیم صهیونیستی مدعی شد: تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران به ثمر خواهد نشست.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا پیش از این در رقابت های انتخاباتی‌اش گفته بود که توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 را کنار خواهد گذاشت اما بعید به نظر می‌آید که اکنون آماده پاره کردن این توافق آنگونه که گفته بود، باشد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، در این میان، دولت آمریکا به شدت روی سیاست‌های منطقه ای ایران متمرکز شده است. به نظر می‌آید آنچه اکنون مقامات خود را برای آن آماده می‌کنند این است که در این فعالیت‌های ایران مداخله کنند.

یسرائیل کاتس، وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی گفت که احتمالا تحریم‌های جدید علیه ایران پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران در 19 مه، به ثمر خواهد نشست.

گزارشات حاکی از آن است که سناتورها و نمایندگان آمریکایی به ویژه جمهوری‌خواهان طرح‌هایی را علیه ایران آماده کردند اما به نظر می‌آید بررسی این طرح‌ها در حال حاضر به تعویق افتاده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    امریکا دیگر نمی تواند اتحادیه اروپا را مجبور به تحریم ایران کند. تنها مانده. شورای امنیت هم رای به تحریم ایران نخواهد داد چون برجام را ایران نقض نکرده.