{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 377646

در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین مطرح شد؛

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: چند سالی است که قیمت طلا در ماه محرم بین ۱۰ تا ۱۵درصد نسبت به ماه‌های قبل ارزان‌تر می‌شود که انتظار ما برای امسال نیز همین مقدار کاهش است.

اقتصادآنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ ابراهیم محمدولی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین با اشاره به افزایش نسبی قیمت طلا از اواخر هفته گذشته بیان کرد: با توجه به رشد بهای اونس جهانی و دلار، قیمت‌ها در بازار طلا نیز با اندکی افزایش روبه رو شد که به تصور ما ادامه‌دار نخواهد بود.

وی به کاهش تقاضای طلا در ماه محرم و صفر و به طبع کاهش قیمت طلا در این ماه اشاره کرد و گفت: طی چند سال گذشته قیمت طلا از مناسبت‌هایی مانند محرم و صفر تاثیر چندانی نمی‌گرفت و حدود پنج درصد ارزان‌تر از ماه‌های دیگر بود اما مدتی است که در ماه مذکور تقاضا برای طلا و سکه به شدت کاهش پیدا می‌کند و همین موضوع باعث افت قیمت طلا تا 15درصد می‌شود.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران تصریح کرد: بدین ترتیب با وجود افزایش تقریبی قیمت‌ها در دو سه روز گذشته، انتظار می‌رود مانند سال‌های پیش شاهد کاهش قیمت باشیم.

 

ارسال نظر

 • غلامرضا
  ۶ ۰

  اصلاهمه چی دستخودشونه‌ ونظراتشان غیرکارشناسیه چون نرخها راخودشون تعیین میکنند.

 • ناشناس
  ۸ ۱

  طلا وقتی سکه شد 500هزار تومان آنوقت میشود گفت طلا ارزان شده یعنی چهار ملیون حباب دارد.

 • محمودرضا غفور
  ۱ ۳

  شرائط بازار نرخ تعیین میکنه کسی تاثیر گذار نیست

 • ناشناس
  ۰ ۰

  یکی دو هفته پیش وقتی از کارشناسان مسکن می پرسیدن مسکن ارزان میشه یا نه با قاطعیت می گفتن نه - نه خودشون هم بهرحال نون خور همین حوزه ان و چه بسا سرمایه گذار مسکن - ولی می بینید که مردم سمت مسکن نمیرن افت کرده و داره می کنه که خدا کنه سوداگران با گردن بخورند زمین
  در مورد طلا هم میگن نه قیمتش نمیاد پایین آخه طلا گرمی ۴۰۰ به بالا
  ان شاءالله اگه مردم مثل مسکن همت کنن وبه سمت حوطلا و ارز هم نزن همه میان پایین و مردم ه نفسی از دست این دلالان می کشن همه چی دست خود ما مردمه

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری