همزمان با افزایش قیمت‌ها در بازار آزاد،

قیمت دلار در صرافی ملی ۱۴هزار و ۱۸۰تومان شد

همزمان با افزایش قیمت ها در بازار آزاد، قیمت دلار در صرافی‌های بانک‌ها ۱۴ هزار و ۱۸۰ تومان تعیین شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، صرافی‌های بانک‌ها امروز قیمت دلار را برای فروش به مردم با 220 تومان افزایش نسبت به روز قبل  14 هزار و 180 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 14 هزار و 80 تومان خریداری می‌کنند.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، 15 هزار و 680 تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 15 هزار و 580 تومان است. قیمت خرید و فروش یورو نسبت به روز کاری قبل 290 تومان افزایش یافته است.

 5 صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت 10 تا 15 تا 2000 دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • مصطفی
    ۰ ۰

    ایندفعه آمریکا امنیت ملی کشور را یعنی سپاه را هدف گرفته ....آثارش در اوراق و مسکوک مالی بین المللی مخصوصا در ارز چشمگیر خواهد بود .متاسفانه اگر شما به آمریکا حمله کنید و اور تا مرز خودش هم عقب برانید بازهم ارز گران خواهد شد .....این تفکر اقتصادی جدید برای جهان غیر غرب در رسانه ها و دانشگاهها تزریق شده است ...یعنی احمقهای اقتصادی گره خورده به ارز خارجی بعنوان اقتصاددان فرمول گرا در بدنه اقتصادی کشورهایی مثل ایران چسبانده شده اند .......