کد خبر 269461

با حضور رئیس جمهوری

واحد تولیدی فولاد جوین به بهره برداری رسید

واحد تولیدی شرکت پارس فولاد سبزوار روز یکشنبه با حضور رئیس جمهوری در شهر نقاب، مرکز شهرستان جوین، در ۵۵ کیلومتری شمال سبزوار به بهره برداری رسید.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی در این باره گفت: این واحد تولیدی سالانه 80 هزار تن آهن اسفنجی تولید می کند که برای راه اندازی آن پنج هزار و 20 میلیارد ریال شامل سه هزار و 740 میلیارد ریال و 32 میلیون یورو سرمایه گذاری شده است.
راضیه علیرضایی اظهار کرد: راه اندازی این واحد تولیدی در زمینی به مساحت 223 هکتار با زیربنای 200 هزار مترمربع انجام گرفته که برای 531 نفر اشتغال ایجاد کرده است.
رئیس جمهوری روز یکشنبه در آغاز سفری دوروزه به استان خراسان رضوی وارد شهرستان سبزوار در غرب این استان شد.
بهره برداری از 41 طرح اقتصادی و عمرانی با هزینه 40 هزار میلیارد ریال از برنامه های رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت دوازدهم در سفر به استان خراسان رضوی است. 
معاونان پارلمانی و علمی و فناوری ریاست جمهوری، معاون رئیس جمهوری در امور مناطق آزاد تجاری و صنعتی، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ، وزیران بهداشت، ارتباطات، اطلاعات، نیرو، کشور، ورزش و جوانان، نفت، جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت رئیس جمهوری را در سفر به خراسان رضوی همراهی می کنند. 
تشرف به بارگاه منور امام رضا(ع)، حضور در نشست شورای اداری خراسان رضوی، دیدار با نخبگان و نشست خبری با اصحاب رسانه در مشهد از دیگر برنامه های رئیس جمهوری در سفر دو روزه به خراسان رضوی است. 

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری