گلدیران موفق در کسب رضایت مشتریان؛

بیش از دو دهه افتخار «گلدیران» در حمایت از حقوق مصرف‌کننده

شرکت گلدیران طی مراسمی که با حضور معاونین، مدیران ارشد سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، اصحاب رسانه، مدیران، سرپرستان و متخصصان این شرکت برگزار شد؛ برای دوازدهمین سال متوالی تندیس طلایی ملی حقوق مصرف کنندگان را از آن خود کرد.

بیش از دو دهه افتخار «گلدیران» در حمایت از حقوق مصرف‌کننده

اقتصادآنلاین - فرزانه شهریاری؛ امروز سوم خرداد ماه مصادف با سالروز آزادی خرم‌شهر، مدیرکل روابط عمومی سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، معاون بازرسی و نظارت برخدمات این سازمان و هیئت همراه از دفتر مشتریان گلدیران بازدید به عمل آوردند و دوازدهمین تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان را به شرکت گلدیران اهدا کردند.

دریافت تندیس طلای سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده، مهر تایید این سازمان به خدمات پس از فروش شرکت گلدیران به مردم ایران است.

گروه گلدیران برای دوازدهمین بار متوالی توانست با رعایت حقوق مصرف کننده این تندیس را از آن خود کند.

حسین‌زاده قشمی مدیرکل روابط عمومی سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان  در این مراسم مطرح کرد؛ شرکت گلدیران باتوجه به تعداد جوایزی که در این خصوص دریافت کرده، یکی از پرچم داران حمایت از حقوق مصرف کنندگان است. و ما طی دوسال گذشته به واسطه همه‌گیری بیماری کرونا نتوانستیم طی یک رویداد رسمی این جایزه را تقدیم کنیم.

او ادامه داد؛ اکنون در حال ایجاد تغییراتی در مدل این جایزه هستیم که رویکردی متفاوت و شاخصه‌های جدیدی خواهد داشت. اما گلدیران می‌تواند دراین حوزه برای دیگر شرکت‌ها بنچ مارک باشد و می‌توانیم با تکیه بر مسئولیت اجتماعی این برند درخصوص آموزش به دیگر شرکت‌ها بهره ببریم. مادر ایران کمتر شرکتی را در مجموعه‌های ملی داریم که این سطح و کیفیت از خدمات پس از فروش را داشته باشد.

مدیرکل روابط عمومی سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان ادامه داد؛ اتفاق دیگری که رقم زده‌ایم و شرکت گلدیران می‌تواند میزبان آن باشد این است که در فرآیند برگزاری جایزه حمایت از مصرف‌کنندگان احساس کردیم باید اتفاق نوینی در حوزه حمایت از شرکت‌های دریافت‌کننده این جایزه رخ دهد؛ بنابراین شروع کردیم به احیا کردن حمایت از این شرکت‌ها. ما در سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان، شرکت‌های منتخب را به سازمان صدا و سیما معرفی می‌کنیم تا تخفیف سی درصدی به آن‌ها تعلق گیرد و این روزها در حال احیای همه مصوباتی هستیم که سال 1389 درخصوص حمایت از شرکت‌های دریافت کننده جایزه در هیئت وزیران مصوب شد.

بیش از دو دهه افتخار «گلدیران» در حمایت از حقوق مصرف‌کننده

حسین‌زاده قشمی همچنین گفت؛ شورای روابط عمومی جایزه حمایت از مصرف کنندگان را فعال کرده‌ایم و تا کنون 4 الی 5جلسه را توسط این شورا برگزار کردیم. این شورا یک جلسه‌ی هم اندیشی بین روابط عمومی شرکت‌های برتر کشور است. جلسه آخر شورای هم‌اندیشی با حضور معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد برگزار شد که طی آن، موضوع حمایت رسانه‌های داخلی از این شرکت‌ها در آن مطرح شد و این‌جا اعلام می‌کنم که خوب است شرکت گلدیران و تیم روابط عمومی این شرکت نیز در این شورا حضور داشته باشد.

او در پایان اضافه کرد؛ موضوع دیگری که آغاز کرده‌ و فکر می‌کنم مجموعه گلدیران می‌تواند میزبان این اتفاق نیز باشد بحث راهیان پیشرفت، ( گردشگری صنعتی ) است که برای رهبران افکار عمومی شکل گرفته است و اغلب کشورها در حوزه لوازم خانگی نیز در آن فعال هستند و فکر می‌کنم شرکت گلدیران در حوزه دیپلماسی سیاسی و یا فرهنگی به شدت به آن نیاز دارد تا رهبران افکار عمومی و یا نخبگان از دستاوردهای این گروه بازدید داشته باشند و این حضور می‌تواند اتفاق مثبتی باشد.

سال گذشته در وزارت صنعت، معدن و تجارت این اتفاق را آغاز و حدود ده هزار نخبه اعزام کردیم. رییس جمهور نیز در دو برنامه ما شرکت و این فرآیند را به همه وزارت خانه‌ها توصیه کرد. شرکت‌های دولتی از این اتفاق بسیار استقبال می‌کنند اما خواستگاه ما شرکت‌های خصوصی است. من فکر می‌کنم تعامل و دیپلماسی که در دیدارهای مسئولین، نخبگان و رهبران افکار عمومی با شرکت‌های خصوصی اتفاق می‌افتد قطعا در سیاست گذاری‌های حوزه لوازم خانگی تاثیر گذار است. دوستانی که در این جا حضور دارند دیده بان شما در پی آر گروه گلدیران محسوب می‌شوند و ما مفتخریم که این تندیس را از دست مردم به شما اهدا می‌کنیم.

دیده بانان پی‌آر شما می‌توانند بهترین دیتا و مواد خام را برای بحث جی آر گلدیران آماده کنند. شرکت گلدیران در حوزه پی آر یکی از موفق ترین‌ها است اما جی آر اتفاق جدید دیگری است که ما در حوزه روابط عمومی سازمان و جایزه آغاز کرده‌ایم و این تسهیل‌گری در ارتباطات دولتی برای این شرکت‌ها است.

در جلسه شورای روابط عمومی جایزه همین اتفاق را آغاز کرده‌ایم؛ این که مسئولین وزرات ارشاد را ملزم کرده که طبق قانون باید از این شرکت‌ها حمایت کنند؛ این خود یک نقطه جی آر است و  ارتباطات بعدی‌اش یک فلسفه و راهبردهایی دارد که  باید در مجموعه شما طراحی شود.

مهندس فرجی مدیر شرکت مشتریان گلدیران در ادامه این مراسم عنوان کرد؛ از سازمان حمایت بابت استمرار این جایزه طی این سال‌ها تشکر می‌کنم. ما در طول یک سال از سمت سمینارها و کنفرانس‌های رضایت مشتریان به جهت تقدیر و دریافت گواهینامه دعوت می‌شویم، اما واقعیت این است که بسیاری از این‌ها ارزیابی‌ درستی پشتشان نیست و تنها به دلیل برند بودن شرکت گلدیران از آن دعوت می‌کنند تا در آن مراسم حضور داشته باشد و ما هم معمولا براساس خط مشی که داریم در این دست رویدادها شرکت نمی‌کنیم. اما ارزیابی سازمان حمایت به دلیل کارشناسی و 360درجه بودن برای ما ارزشمند است و ما دوست داریم از این طریق خودمان را مورد ارزیابی قرار دهیم و در این مسیر رشد کنیم و بدین وسیله زیرساخت‌های ما برای ارائه خدمات به مصرف‌کننده‌ها تقویت می‌شود و این برای شرکت مشتریان گلدیران به لحاظ معنوی دارای امتیاز است.

بیش از دو دهه افتخار «گلدیران» در حمایت از حقوق مصرف‌کننده

دکتر تقوی معاون بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان در این رویداد گفت؛ خانواده بزرگ صنایع گلدیران از جمله مجموعه‌هایی است که طی سالیان و دهه‌های مختلف به چرخه تولید خدمت کرده است و اگر بخواهیم سرفصل‌های کاری این گروه بزرگ را به صورت خلاصه بیان کنیم؛ می‌توانیم آن را به بخش‌های تولید و تامین، شبکه فروش و توزیع و خدمات پس از فروش تقسیم کنیم و سرفصل‌های کاری آخرین بخش یعنی خدمات پس از فروش شامل بخش‌های نصب و راه اندازی، تعمیرات، سرویس‌ها وگارانتی می‌شود.

خدمات پس از فروش کار بسیار سختی است و باید رضایت مشتری را به دنبال داشته باشد؛ گروه گلدیران از سال‌های 1385 تا کنون هرساله موفق به دریافت گواهینامه و تندیس‌های رعایت حقوق مصرف کنندگان شده است که محور این ارزیابی‌ها نیز بحث رضایت مشتریان است و برای کسب رضایت مصرف کننده طبعا خیلی از شاخصه‌ها باید دست به دست هم دهد و خوشبختانه گلدیران در این امر جزو پیشکسوتان است. دریافت این تندیس کار سختی است و اما کار سخت‌تر حفظ آن است و این رسالت سنگینی است؛ ما امید داریم گروه گلدیران بتواند همچنان در این امر سربلند باشد.

در پایان این مراسم و پس اهدای تندیس طلایی به شرکت مشتریان گلدیران، این شرکت از نفرات برتر سازمان خود در واحدهای امور مشتریان و تیم عملیاتی ( تکنسین‌ها ) تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظر
ارسال نظر