مریم تاج آبادی ابراهیمی از اعضای گروه ائتلاف برای فردا:

نیاز فردای اقتصاد کشور بخش خصوصی توانمند است

مدیرعامل گروه تک ژن زیست می گوید: با هدف حفظ استقلال نهاد ۱۴۰ ساله اتاق بازرگانی، بهره گیری از پتانسیل سندیکاها و انجمن ها در تصمیم گیری های کلان ملی و تقویت پتانسیل جوانان و جامعه فرهیخته کشور کاندید دهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی شده است.

نیاز فردای اقتصاد کشور بخش خصوصی توانمند است

به گزارش اقتصادآنلاین، مریم تاج آبادی ابرهیمی از کاندیداهای اتاق بازرگانی ایران در پاسخ به سئوالی مبنی بر ” ارزیابی ایشان از انتخابات دهمین دوره اتاق های بازرگانی و سیاست کلی اتاق آینده برای وجود اتاقی قوی تر چیست”؟ به خبرنگار ما گفت: اتاق پارلمان بخش خصوصی با قدمتی ۱۴۰ ساله است که علی رغم تلاطم های اقتصادی و اجتماعی توانسته ثبات خود را برای حفظ منافع فعالان اقتصادی اعم از تولید کنندگان و بازرگانان حفظ نماید.

این عضو گروه ائتلاف برای فردا افزود :اقتصاد کشور در برهه ای قرار گرفته که جز خرد جمعی، همراهی و همدلی و تعامل سازنده با تمام قوای کشور به سرانجام مقصود نخواهد رسید.

مدیرعامل گروه تک ژن زیست تصریح کرد:شرط لازم برای عبور از این شرایط بحرانی حضور هوشمندانه و جامع بخش خصوصی در تصمیم گیری برای مهم ترین نهاد خصوصی کشور، اتاق بازرگانی است.

رئیس هیئت مدیره انجمن پروبیوتیک و غذاهای فراسودمند عنوان کرد: اینجانب به عنوان یکی از اعضای گروه ائتلاف برای فردا با هدف حفظ استقلال نهاد ۱۴۰ ساله اتاق بازرگانی، بهره گیری از پتانسیل سندیکاها و انجمن ها در تصمیم گیری های کلان ملی و تقویت پتانسیل جوانان و جامعه فرهیخته کشور کاندید دهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی شده ام.

تاج آبادی ابراهیمی در پایان گفت : نیاز فردای اقتصاد کشور بخش خصوصی توانمند است. امید است با انتخاب صحیح بتوانیم نمایندگان واقعی بخش خصوصی را حمایت و قدم های موثری در بهبود و ارتقای وضعیت اقتصادی کشور برداریم.

تک ژن

ارسال نظر
ارسال نظر