دیدار نمایندگان کانون بازنشستگی شرکت مس با مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران

نمایندگان کانون بازنشستگی شرکت مس با علی رستمی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران دیدار کردند.

دیدار نمایندگان کانون بازنشستگی شرکت مس با مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران

به گزارش اقتصادآنلاین، علی رستمی روز چهارشنبه 18 آبان ماه در نشست صمیمانه در حاشیه مجمع با نمایندگان کانون بازنشستگان در دفتر مرکزی صندوق بازنشستگی شرکت مس در کرمان، دیدار و گفت و گو کرد.

در این نشست صمیمانه بازنشستگان ضمن ابراز خرسندی از حضور رستمی در مجموعه مس، به طرح دغدغه ها و مسائل شان پرداخته و سوالاتی را پیرامون وضعیت صندوق بازنشستگی مطرح کردند.

بازنشستگان در ادامه ضمن ابراز رضایت مندی از اقداماتی که در مدت حضور رستمی در مس انجام گرفته، در خصوص تبدیل شدن صندوق بازنشستگی به امور خواستار پیگیری بیشتر شدند.

مدیرعامل شرکت مس در ادامه ضمن توضیح فعالیت‌هایی که تا کنون در زمینه امور شدن صندوق بازنشستگی انجام گرفته است، در رابطه با اقدامات صورت گرفته در راستای لغو مصوبه واگذاری این صندوق به وزارت رفاه کار و تامین اجتماعی توضیحاتی را ارائه کرد.

رستمی در این جلسه از معاونان و مدیران حاضر در جلسه خواست تا دغدغه های بازنشستگان با سرعت بیشتری پیگیری شده و نتیجه اقدامات را ارائه کنند.

محسن یزدانی راد مدیر عامل صندوق بازنشستگی نیز در جمع بازنشستگان گزارشی را از مجموع فعالیت هایی که طی مدت حضورش در صندوق بازنشستگی شرکت مس انجام داده است را مطرح و بر خدمت رسانی بیشتر به بازنشستگان زحمت کش تاکید کرد.

افزایش امکانات رفاهی و ارائه تسهیلات، اولویت قراردادن جذب فرزندان بازنشستگان و اختصاص سهمیه استخدامی به فرزندان بازنشستگان ایثارگران از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح و گزارشی پیرامون اقداماتی که تاکنون صورت گرفته است از سوی امید طیاری معاون توسعه سرمایه انسانی و سیستم های اطلاعاتی، ارائه شد.

مهندس ابراهیمی مدیر امور بازنشستگی شرکت مس نیز به نمایندگی از بازنشستگان به طرح دغدغه ها و مطالبات آنان پرداخت.

ارسال نظر