با الحاق پیوست فنی؛

خودروهای غیراستاندارد تعیین تکلیف می شوند

رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: خودرو‌هایی که از سوی سازمان استاندارد تولید آن‌ها متوقف شده، با الحاق پیوست فنی تعیین تکلیف می‌شوند.

خودروهای غیراستاندارد تعیین تکلیف می شوند

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاهخ خبرنگاران جوان، مهدی اسلام پناه گفت: با وزارت صمت توافق کردیم که خودروساز‌ها با پیوست فنی، نظارت وزارت صمت و سازمان ملی استاندارد به تعهداتشان عمل کنند و جای نگرانی برای دارندگان خودرو‌های خارج از خط تولید نیست.

رئیس سازمان ملی استاندارد می‌گوید: با برنامه‌ریزی انجام شده، کیفیت تولیدات بهبود می‌یابد و نظر وزارت صمت به عنوان متولی تولید چه در خودرو و چه در زنجیره ارزش تامین خودرو بر این است که مجموعه این نظام را کیفی سازی کند. تلاش این است که منفعت و حاشیه سود را به سمت مردم رقم بزنیم و این توافق قطعی است.

پیش از این مدیرکل دفتر نظارت بر اجرای استاندارد صنایع فلزی سازمان ملی استاندارد گفته بود: عموم ایرادات پرتکرار خودروی‌های سمند و تیبا، به انتقال قدرت در سیستم موتور، بدنه، رنگ خودرو، سیستم فرمان و چراغ‌ها مربوط بوده که از دل گزارش‌های واصله مردمی، آمار و اطلاعات تعمیرگاه‌ها و بخش خدمات پس از فروش خودروساز‌ها و همچنین ارزیابی‌های شرکت‌های بازرسی سازمان استاندارد، استخراج شده‌اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر

آخرین خبر ها