کد خبر 576388
تکلیف جدید معاون اول رییس جمهور برای وزارت صمت؛

هر روز بازار لوازم خانگی را رصد کنید

مدیرکل صنایع برقی، فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت گفت: در نشست تولیدکنندگان با معاون اول رئیس جمهور قرار شد این وزارت خانه قیمت لوازم خانگی در بازار را به صورت روزانه رصد کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، کیوان گردان مدیر کل صنایع برقی، فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت دقایقی قبل در برنامه زنده تلویزیونی درباره نشست تولید کنندگان لوازم خانگی با محمد مخبر معاون اول رییس جمهور گفت: با توجه به حمایت‌های جدی کشور و نظام از تولید داخل لوازم خانگی، معاون رییس جمهور تأکید داشت نگاه به کیفیت این کالاها که جزو حقوق مصرف کننده است، رعایت شود.

وی افزود: در این نشست به صراحت گلایه‌هایی از سوی معاون اول رییس جمهور از تولید کنندگان لوازم خانگی مطرح و گفته شد تا این صنایع در مسیر منافع مردم حرکت کند.

گردان اظهار داشت: دیگر دستور معاون اول رییس جمهور در خصوص ورود تولید کنندگان لوازم خانگی به حوزه خرده فروشی بود که مورد تأکید قرار گرفت.

در ادامه این جلسه سید رضا فاطمی امین وزیر صمت نیز بر اهمیت استفاده از سامانه‌های این وزارتخانه از سوی تولید کنندگان لوازم خانگی تأکید کرد.

مدیر کل صنایع برقی، فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت یادآور شد: در این جلسه مقرر شد نظارت بیشتری بر سطح بازار لوازم خانگی و عرضه این کالا صورت بگیرد تا به رضایت مندی مردم منجر شود و وزارت صنعت معدن و تجارت روزانه قیمت لوازم خانگی را در سطح بازار رصد کند.

گردان گفت: در این جلسه تولید کنندگان اعلام کردند علیرغم افزایش نهاده‌های تولید، این کالاها را با قیمت مورد نظر وزارت صمت عرضه خواهند کرد.

به گفته مدیر کل صنایع برقی، فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت، طبق اعلام تولید کنندگان صنایع لوازم خانگی، در نیمه دوم سال که مصرف لوازم خانگی افزایش می‌یابد، شاهد بهبود کیفیت و قیمت این کالاها خواهیم بود که امیدواریم مورد تأیید مردم باشد.

ارسال نظر