کد خبر 575311
‎معاون بهره برداری فولاد هرمزگان خبر داد؛

‎آغاز پاییز رنگارنگ با رکوردهای متنوع فولاد هرمزگان

فولاد هرمزگان در مهر ماه سال جاری با ثبت ۴رکورد در تولید تختال، تعداد ذوب ریخته‌گری شده و تعداد ذوب های تخلیه شده کوره‌های ۱ و ۲ به استقبال فصل پاییز رفت.

به گزارش اقتصادآنلاین، سید اصغر مدنی معاون بهره برداری فولاد هرمزگان با اعلام اینکه در ماه مهر تعداد ذوب های دان گرید به صفر رسید ، افزایش کمیت و کیفیت تختال تولیدی را نتیجه آن دانست.

‎مدنی تابستان گذشته برای فولاد را  با وجود قطعی مداوم برق ، سخت توصیف و ابراز امیدواری کرد متصدیان امر برای تامین انرژی در زمستان تمهیدات لازم را کرده باشند.

‎معاون بهره برداری فولاد هرمزگان رکوردهای کسب شده در مهر ماه توسط فولاد هرمزگان را نشان از توانایی صنعتکاران در صورت رفع موانع و پشتیبانی از این صنعت دانست و رکوردهای به دست آمده فولاد هرمزگان در مهر ماه را اینچنین بر شمرد

‎۱-رکورد ماهیانه تعداد ذوب تخلیه شده از کوره شماره ۲ به میزان ۶۲۹ ذوب

‎رکورد قبلی: ۶۲۶ ذوب در بهمن ماه ۱۳۹۹

‎۲-رکورد ماهیانه تعداد ذوب تخلیه شده از کوره های قوس الکتریکی به میزان ۱۲۳۵ ذوب

‎رکورد قبلی: ۱۲۲۳ ذوب در فروردین ماه ۱۴۰۰

‎۳-رکورد ماهیانه تعداد ذوب ریخته گری شده به میزان ۱۲۴۰ ذوب

‎رکورد قبلی: ۱۲۲۶ ذوب در فروردین ماه ۱۴۰۰

‎۴-رکورد ماهیانه تولید اسلب به میزان ۱۴۶،۱۰۶ تن

‎رکورد قبلی: ۱۴۵،۱۵۰ تن در فروردین ماه ۱۴۰۰

‎مدنی ضمن تشکر از مدیرعامل فولاد هرمزگان برای ایجاد انگیزه در کارکنان و تلاش کارکنان برای کسب این رکوردها  ابراز امیدواری کرد به دست آوردن این موفقیت ها و رکوردها همچنان ادامه داشته باشد.

بازدید مدیرعامل فولادهرمزگان از واحد ریخته گری

مدیرعامل فولاد هرمزگان از ریخته گری ، LF و کوره ۱ این شرکت بازدید و با مدیران، کارکنان و کارگران این واحدها دیدار و گفت و گو کرد. 

عطا الله معروفخانی، در این دیدارها پیرو رکورد تولید در مهرماه سال جاری، بر واژه ((ما می توانیم)) تاکید کرد و ضمن امیدواری به ادامه روند رکوردزنی در تولید، از زحمات کارکنان در بخش های مختلف تقدیر کرد.

در بخشی از این دیدار جمعی از کارکنان با اهدای تمثال مهندس معروفخانی که توسط یکی از کارکنان طراحی شده بود از عملکرد ایشان در ماه های فعالیت در فولاد هرمزگان و‌حمایت از سرمایه های انسانی شرکت تقدیر کردند.

ارسال نظر