یک خیابان به نام شهید «آرمان علی وردی» نامگذاری شد

اعضای شورای اسلامی شهر تهران با ۲۰ رأی موافق معبری را واقع در شهران جنوبی به نام شهید امنیت "آرمان علی وردی" نامگذاری کردند.

یک خیابان به نام شهید «آرمان علی وردی» نامگذاری شد

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه علنی امروز این شورا لایحه دو فوریتی را در خصوص تغییر نام یکی از معابر پایتخت به نام شهید آرمان علی وردی را در دستور کار داشتند که در همین راستا شربیانی در تشریح این لایحه دو فوریتی تغییر نام گفت: شهروندان بسیاری از سراسر کشور و تهران در مورد تغییر نام یا نامگذاری معبری به نام آرمان علی وردی درخواست‌های بسیاری را در جهت گرامیداشت شهدای گرانقدر امنیت داشتند که در همین راستا تغییر نام بلوار قدس و نیلوفر جنوبی واقع در شهران جنوبی به نام آرمان علی وردی مد نظر قرار گرفت.

معدنی پور نیز در تشریح این لایحه گفت: کمیسیون نامگذاری با حضور شهردار منطقه ۵ تمام پیشنهادات را بررسی کرد و در نهایت این خیابان تقاطعی در نزدیکی محل سکونت شهید آرمان علی وردی بزرگوار را برای نامگذاری ایشان مد نظر قرار گرفت.

پس از تصویب دو فوریت این لایحه اعضای شورا با ۲۰ رأی موافق نسبت به تغییر نام این معبر به نام "شهید علی وردی "موافقت کردند.

منبع: ايسنا
ارسال نظر