توضیح شهردار تهران در مورد عزل یک مدیر به دلیل دریافت سکه

شهردار تهران در رابطه با مقابله با فساد گفت: یکی از مدیران فریب خورده، دو سکه دریافت کرده بود و در این صحنه از او فیلمبرداری هم کرده بودند. پس از شنیدن این ماجرا بلافاصله این فرد عزل و در راستای صیانت از حق و حقوق کارمندان این اقدام را کردم.

توضیح شهردار تهران در مورد عزل یک مدیر به دلیل دریافت سکه

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، علیرضا زاکانی در دوازدهمین قرار خدمت خود در منطقه ۹ و در جمع کارکنان شهرداری این منطقه گفت: یک سال و یک ماه و ۱۲ روز به عنوان مدیریت شهری مشغول کار هستم و معتقدم اکنون حال شهرمان خوب نیست و در بیشتر بخش ها با فرسودگی مواجه هستیم.

شهردار تهران گفت: از مجموع بافت ۷۰ هزار هکتاری پایتخت با ۱۲ هزار هکتار بافت ناپایدار مواجه هستیم که چهار هزار و ۵۶۰ هکتار آن فرسوده است. وقتی وارد شهرداری شدم با مشکلات جدی مالی مواجه بودیم که با راه اندازی خزانه واحد از فشار زیاد مالی خارج شدیم و تا به امروز با هیچ مشکل و تاخیری در حال پرداخت حقوق کارمندان هستیم.

زاکانی با بیان اینکه مسئله مسکن مردم و کارکنان شهرداری جزو دغدغه های ما است، افزود: در این خصوص با تمام ظرفیت تلاش می‌کنیم این دغدغه مهم برطرف شود و همچنین در زمینه ارتقا شغلی و پرداخت حقوق کارمندان بر پایه عدالت و قانون عمل خواهیم کرد.

بخشی از صحبت‌های شهردار تهران را در ادامه بخوانید:

*کشور در یک نزاع تاریخی قرار دارد. دو هدف برای اداره کشور ترسیم شده که یا باید برای استمرار انقلاب اسلامی در مسیر رشد و تعالی بر اساس سیاست گذاری نظام حرکت کنیم و یا باید به گذشته برگردیم، اکنون کشور در حال رشد و پیشرفت قرار دارد و اجازه نخواهیم داد دیگران برای کشور تصمیم بگیرند.

*صف بندی عظیمی برای تضعیف نظام شکل گرفته اما باید تلاش کرد با اتحاد و همدلی تمامی توطئه های دشمنان همچون گذشته خنثی شود.

*در دوره گذشته برند فروشگاه شهروند را سه میلیارد تومان فروخته بودند در حالی که قیمت واقعی این برند ۶۰۰ میلیارد تومان بود.

* یکی از مدیران فریب خورده، دو سکه دریافت کرده بود و در این صحنه از او فیلمبرداری هم کرده بودند. پس از شنیدن این ماجرا بلافاصله این فرد عزل و در راستای صیانت از حق و حقوق کارمندان این اقدام را کردم.

*ما بدنبال چهار تحول مهم هستیم که تلاش داریم شهرداری را به محل اتکای مردم تبدیل کنیم که این هدف کاملا شدنی است.

منبع: ايسنا
ارسال نظر