ماجرای فیلم درختان خشک شده خیابان ولیعصر چیست؟

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران به خشک شدن تعدادی از درختان خیابان ولیعصر(عج) که فیلم آن در فضای مجازی منتشر شده واکنش نشان داد.

ماجرای فیلم درختان خشک شده خیابان ولیعصر چیست؟

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، ناصر امانی عضو شورای شهر تهران در خصوص خشک شدن چند اصله درخت در خیابان ولیعصر(عج) که تصاویری از آن در فضای مجازی منتشر شده، گفت: در مورد خشکاندن درختان چنار توسط یک ملک نوساز در خیابان ولیعصر تقاطع محمودیه باید بگویم که براساس گزارشی که از شهرداری منطقه دریافت کردیم تعداد ۱۰ اصله درخت در سال‌های گذشته و در حین عملیات ساختمانی خشک شده است.

او در ادامه گفت: در همین خصوص ضمن بررسی کارشناسی توسط کارشناس رسمی دادگستری و پیگیری اداره کل حقوقی منطقه یک، موضوع در کمیسیون ماده ۷ منطقه نیز در حال بررسی است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با بیان این‌که بررسی‌ها نشان داده که کمیسیون ماده ۷ در حال صدور رای جریمه با بالاترین ضریب است، ادامه داد: ضمن این‌که ملک مذکور فاقد پروانه بوده و تا تعیین تکلیف درختان خشک شده و پرداخت جرائم مربوطه هیچ‌گونه پایان کاری برای آن صادر نخواهد شد.

چندی پیش ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌دهد در حدفاصل چهارراه پارک‌وی تا میدان تجریش در خیابان ولیعصر (عج) تعدادی از درختان چنار در مقابل یک ملک نوساز خشک شده است.

منبع: ايسنا
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    شهردار منطقه یک چه غلطی میکرده این برج رو تخریب کنید وسازنده را به زندان ابد محکوم کنید ایران پر هرج ومرج شده چون میدونن زمان همه چیز رو به فراموشی میسپارد

آخرین خبر ها