جدیدترین شیوه دزدی از اموال شهری!!!

شهردار منطقه ۲۲ تهران، گفت: در بازدیدها و گزارشات مردمی نرده حفاظ تعدادی از پل‌های عابر پیاده این آزاد راه مورد سرقت قرار گرفت و تردد را برای شهروندان با خطر مواجه کرد که مورد ایمن سازی مجدد قرار گرفت.

جدیدترین شیوه دزدی از اموال شهری!!!

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از همشهری آنلاین، وحیدرضا محمدی در این باره افزود: در این محدوده غربی تهران ۲۴ پل عابر پیاده وجود دارد که به شکل مداوم این تعداد پل مورد بازدید شهرداران نواحی و کارشناسان معاونت حمل و نقل و ترافیک قرار می‌گیرد و در خصوص سرقت تجهیزات پل‌های عابر در سایر محورها گزارشی اعلام نشده است.

او افزود: به تازگی نیز به همت اداره زیباسازی شهرداری منطقه تعدادی از پل‌های عابر پیاده مورد رنگ آمیزی قرار گرفته و همچنین به همت اداره خدمات شهری از طریق خودروهای بالابر، شستشو پل‌ها به اجرا در آمده است.

سید فرهاد خدابخشی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه نیز گفت: یکی از موضوعات مهم در تردد عابرین پیاده از سطح بزرگراه‌ها و عبور ایمن شهروندان از پل‌های عابر ‌پیاده است که باهماهنگی به عمل آمده با اداره کل راه و شهرسازی استان تهران ، نرده‌ها و روشنایی‌های مربوط به پل‌های عابر پیاده آزاد راه تهران_ کرج توسط‌ دزدان به سرقت برده شده بود و فضای ناایمنی را برای شهروندان به‌وجود آورده بود که توسط گروه‌های اجرایی این معاونت ایمن سازی شده است.

او افزود: سرقت های صورت گرفته از پل های آزاد راه تهران کرج موجب تخریب پل نشده است و تنها آهن حفاظ پل‌ها به سرقت رفته است.

منبع: همشهری آنلاین
ارسال نظر

آخرین خبر ها