کد خبر 555731

چمران:

حکم زاکانی توسط وزیر کشور جدید صادر می‌ شود

رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به شرایطی که در پیش داریم و تغییرات در بدنه دولت و تغییرات وزرا پیش‌بینی می‌شود صدور حکم علیرضا زاکانی توسط وزیر کشور جدید انجام شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، مهدی چمران، رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: حکم علیرضا زاکانی به عنوان شهردار تهران توسط وزیر کشور جدید صادر می‌شود.

مهدی چمران در رابطه با رایزنی‌های انجام شده با وزارت کشور برای تسریع در فرآیند صدور حکم زاکانی شهردار جدید تهران اظهار کرد: این جلسات طبق روال مرتباً انجام می‌شود و موضوعات مختلفی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: با توجه به شرایطی که در پیش داریم و تغییرات در بدنه دولت و تغییرات وزرا پیش‌بینی می‌شود صدور حکم علیرضا زاکانی توسط وزیر کشور جدید انجام شود.

رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: البته هیچ مشکلی در فرآیند صدور حکم زاکانی شهردار جدید تهران نیست و یک فرآیند اداری است و ان‌شاءالله با حضور وزیر جدید این اتفاق خواهد افتاد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا رایزنی با رییسی رییس جمهور برای تسریع فرآیند صدور حکم زاکانی انجام شده است یا خیر، گفت: نیازی به رایزنی نبوده چرا که صدور حکم باید از طریق وزارت کشور انجام شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر