{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 422715

سعیدیان فر اعلام کرد:

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران، جزییات تسهیلات جدید شهرداری تهران، برای تردد ساکنان محدوده طرح های ترافیکی را ارائه کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین ؛ «عمار سعیدیان فر» با بیان اینکه در سال‌های اخیر و به دنبال اجرای طرح جدید ترافیک، تسهیلاتی برای ساکنان محدوده ی طرح ترافیک و محدوده ی کنترل آلودگی هوا ( زوج و فرد سابق )  در نظر گرفته شد گفت: ساکنان با اجرای طرح جدید از  تخفیف ۵۰ درصدی در هزینه طرح ترافیک و طرح محدوده کنترل آلودگی هوا بهره مند میشوند .

مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک با بیان اینکه امسال تغییراتی در تسهیلات ارایه شده به ساکنان محدوده های ترافیکی داشته ایم تصریح کرد: در سال جاری ، یک‌بار خروج قبل از ساعت ۸:۳۰ و یک‌بار ورود بعد از ساعت ۱۷ نیز برای ساکنان رایگان بود این در حالیست که برابر تصویب شورای اسلامی شهر، ساکنان محدوده ی طرح ترافیک و محدوده ی کنترل آلودگی هوا در سال ٩٩  میتوانند یکبار خروج قبل از ساعت ٩  و یکبار ورود بعد از  ساعت ١٦ بصورت رایگان داشته باشند .

سعیدیان فر گفت: البته ساکنان محدوده دوم «کنترل آلودگی هوا» یا همان زوج یا فرد سابق دقت داشته باشند که  فقط برای عوارض همان محدوده دوم از تخفیف ٥٠ درصدی برخوردارند و چنانچه وارد محدوده طرح ترافیک شوند تخفیف ٥٠ درصدی شامل حالشان نخواهد بود .

مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: ساکنان محدوده‌های ترافیکی که مالک هستند باید نسبت پرداخت عوارض نوسازی، پسماند ، خودرو و بدهی عوارض طرح ترافیک خود اقدام کنند که در صورت پرداخت دیگر نیاز به مراجعه و ارایه مدارک به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ندارند . این در حالیست که آن دسته از ساکنان محدوده های ترافیکی که مستاجر بوده و زمان اجاره نامه یشان رو به اتمام است باید قرارداد تمدید شده خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ارایه کنند .

سعیدیان فر تصریح کرد:باید توجه داشت که رزرو طرح ترافیک از سال آینده برای همه شهروندان اعم از محدوده طرح یا غیر از محدوده طرح الزامی است./ انتهای پیام

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری