{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 419115

حجت نظری؛

عضو شورای شهر تهران گفت؛ من فکر می‌کنم که در شرایط فعلی ما نسبت به تعطیل نکردن امکان و فضاهای عمومی اهمال کاری می‌کنیم و شاید نیاز است که این ویروس را قدری جدی تر بگیریم.

اقتصادآنلاین - فائزه مومنی ، حجت نظری، عضو شورای شهر تهران در تذکری در صحن شورای اسلامی شهر تهران گفت: آرزوی سلامتی دارم برای همه هموطنان و شهروندان عزیز تهرانی و امیدوارم که مردم عزیز ایران در عافیت و سلامت کامل روزگار بگذرانند.

 

او ادامه داد: بهتر بود که امروز می‌توانستیم فضای شورا را طور دیگری پیش ببریم، لازم می‌دانم  از حضور خبرنگاران و کارشناسان محترم صمیمانه تشکر ‌کنم که در این جلسه حاضر شدند.

نظری اضافه کرد؛ از گزارش آقای حناچی هم تشکر می‌کنم، فارغ‌ از اقدامات شایسته‌ای که انجام شده به نظرم لازم است شهرداری تهران تمهیداتی را اتخاذ کند که بسیاری از خدمات شهر و تا جایی که ممکن است به شکل الکترونیک و غیرحضوری ارائه شود.

این عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه در شرایط فعلی ما نسبت به تعطیل نکردن امکان و فضاهای عمومی اهمال کاری می‌کنیم و شاید نیاز است که این ویروس را قدری جدی تر بگیریم،گفت: عزیزان وزارت بهداشت حتما موضوع را جدی‌تر بگیرند. چرا که ما از برخی از شهرها که در معرض کرونا قرار دارند می‌شنویم که مردم خیلی موضوع را جدی نمی‌گیرند و شاید دلیل آن این باشد که مردم درباره جزئیات و تبعات کرونا اطلاع کافی ندارند.

او ادامه داد؛ تشکر می‌کنم از اقدام خوب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز وزارت ورزش جوان در تعطیلی سالن‌های تئاتر و سینماها و نیز مسابقات فوتبال. امروز دیدارهای ورزشی بدون تماشاگر و دیدارهای بعدی نیز فعلا تعطیل خواهد بود.  

نظری اضافه کرد؛ نیاز داریم به پرهیز از حضور در فضاهای عمومی که مانع از گسترش ویروس شویم. بهتر بود جلسه صحن هم به صورت زنده از شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شد، این اتفاق خوبی بود که پیشتر  انجام می‌شد و مدتی که انجام نمی‌شود و من تقاضا دارم که این امکان ارتباطی فراهم شود.

این عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه سازمان ورزش نیز در گزارشی که ارائه داده اعلام کرد که نسبت به ضدعفونی کردن فضاهای ورزشی اقدام کرده‌است، گفت:اما با توجه به اینکه گفته می‌شود امکان انتقال ویروس در فضاهای مرطوب وجود دارد، لازم است که حداقل استخرها و حتی اگر ممکن است اماکن ورزشی شهرداری هم تعطیل شوند.

وی در پایان گفت: وزارت بهداشت نیز اطلاع داده که آمادگی توزیع ماسک و ... را دارد، می‌خواهم تقاضا کنم که شرکت شهروند هم این آمادگی را داشته باشد که در صورت تامین ماسک و دیگر مواد از سوی وزارت بهداشت به عنوان واسطه، محلی را برای فروش و توزیع این محصولات با قیمت مصوب در نظر بگیرد تا شهروندان درگیر سودجویی و قیمت‌های متفاوت نشوند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری