{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 413081

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: دو نیمه شدن زمین ها و ساختمان های نیمه کاره اطراف بزرگراه امام علی فضای امنی برای گروه های ناهنجار اجتماعی در منطقه ۱۴ فراهم کرده است.

اقتصاد آنلاین - فائزه مومنی ، احمد مسجدجامعی در جریان یکصد و نود و چهارمین جلسه شورای شهر تهران پس از استماع سخنان نماینده شورایاران منطقه ۱۴ درباره پیشنهاد مشارکت شورایاری ها در نامنویسی معابر و کوچه ها گفت: امیدواریم در این دوره نیز مانند دوره قبل مشارکت شورایاران در نامگذاری ها اتفاق افتد.

او با اشاره به قرار گرفتن بزرگراه امان علی در این منطقه که باعث دوپاره شدن زمین های منطقه و ساختمان های نیمه کاره شده افزود: دو نیمه شدن زمین ها و ساختمان های نیمه کاره اطراف بزرگراه امام علی فضای امنی برای گروه های ناهنجار اجتماعی فراهم کرده است.

مسجدجامعی تصریح کرد: همچنین باید به گورستان های این منطقه نگاه دینی و آیینی داشت و باید به آنها نگاه وزارت خارجه داشت چرا که از ملیت های مختلفی در آن دفن شده اند و متولی آن کشورهای مختلف هستند در نتیجه نیازمند نگاه خارجی هستند.

او همچنین به آسیب فضای عمومی در این منطقه اشاره کرد و گفت: در منطقه ۱۴ انسجام فضاهای عمومی در حال آسیب است و کیفیت فضاهای اجتماعی به دلیل وجود شهرک های اختصاصی و خاص در منطقه که با گفت هایی از فضای محلات جدا شده اند کاهش یافته است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری