کد خبر 393478

درگیری لفظی آقای رییس با عضو جوان شورای شهر تهران

در پی تنش اعضای شورا در جریان بررسی یک فوریت طرح تعیین سیاست‌ها و اولویت‌های بودجه ۹۹ شهرداری این طرح به دستور هیات رئیسه مسکوت ماند.

به گزارش اقتصادآنلاین ؛ در جریان بررسی یک فوریت طرح تصویب سیاست‌ها و اولویت‌های بودجه سال ۱۳۹۹ از سوی کمیسیون برنامه و بودجه در بین اعضای شورای شهر تنش ایجاد شد.

محسن هاشمی با اشاره به اینکه یک فوریت تقدیم هیات رییسه شده، گفت: با توجه به این‌که این یک فوریت امضای زیادی دارد این موضوع را به فوریت و در میان سایر دستورها بررسی می‌کنیم.

اما این مساله گلایه برخی اعضای شورای شهر را در پی داشت، سالاری‌ و نظری با بیان این‌که طرح با قید یک فوریت اعلام وصول نمی‌شود، خواهان آن شدند که این یک فوریت بررسی نشود.

محسن هاشمی با انتقاد از برخی کنایه‌های اعضای شورا گفت: این چه کاری است که جلوی خبرنگارها حرف می‌زنید ، کار شهرداری لنگ می‌ماند، چرا به ما پشت پا می‌زنید؟!

وی خطاب به نظری گفت: مته به خشخاش نگذارید امروز در جلسه هم‌اندیشی نیامدید وگرنه می‌دیدید که این مساله چقدر مهم است و شهرداری باید ۱۵ دی‌ماه بودجه را بیاورد و اگر در آن زمان نیاورد ما نمی‌توانیم آن را به‌درستی بررسی کنیم.

در ادامه الویری با بیان این‌که براساس ماده هفت آیین‌نامه شوراها، یک فوریت طرح و لوایح می‌تواند در شورا مطرح شود، گفت: یک موافق و مخالف باید در مورد یک فوریت صحبت کند و پس از تصویب توسط کمیسیون‌های تخصصی بررسی شود.

محسن هاشمی نیز برای متوقف کردن تنش ایجاد شده در شورا یک فوریت طرح تعیین سیاست و الزامات بودجه سال ۱۳۹۹ را مسکوت گذاشت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    بابا کمی از ان پولها را که بردین انگلیس که همه شما دو تابیعتی هستین بارین برای بوجه قرض بدین بعدآ بگیرین