کد خبر 360981

مهمترین پروژه‌های عمرانی که امسال در تهران به بهره‌برداری می‌رسند

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از تلاش برای تکمیل ۷۰ پروژه عمرانی فعال در سطح شهر تهران خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، ابراهیم امینی در دیدار با صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی و مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: اقدامات عمرانی نه تنها به لحاظ کاهش ترافیک بلکه از جهت بهبود کیفیت هوا و سایر شاخص های زیست محیطی نمودی عینی برای شهروندان دارد.

وی همچنین اقدامات انجام شده در جهت رفع گلوگاه های شبکه جمع آوری و هدایت آب های سطحی و بهبود وضعیت نگهداشت معابر را مثبت ارزیابی کرد.

صبوری معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران نیز از تلاش برای تکمیل حدود 70 پروژه فعال عمرانی خبر داد و با بیان آنکه بخش قابل توجهی از این پروژه ها تا پایان سال جاری تحویل شهروندان خواهند شد، به تشریح مشخصات فنی برخی از مهمترین پروژه های جاری از قبیل زیرگذر کوی نصر، تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین و ساماندهی و ارتقای کیفی میدان هفتم تیر پرداخت.

در نشست نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی، موارد دیگری از قبیل اقدامات انجام شده در زمینه بهسازی معابر و افزایش ظرفیت کارخانجات آسفالت سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، بهبود عملکرد شبکه جمع آوری و هدایت آب های سطحی نیز ارائه و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران متعاقب برگزاری این نشست، از پروژه های احداث زیرگذر کوی نصر، احداث تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین و ساماندهی و ارتقای کیفی میدان هفتم تیر بازدید میدانی به عمل آورد و ضمن استماع توضیحات معاون فنی و عمرانی و دست اندرکاران اجرایی پروژه، از نزدیک در جریان آخرین وضعیت اجرایی این طرح ها قرار گرفت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری