کد خبر 360168

رییس شورای شهر تهران خبر داد:

تعدیل عوارض ساختمانی در شورای شهر تهران

رییس شورای شهر تهران از تصویب تعدیل تعرفه‌های شهرسازی در شورا خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین ، محسن هاشمی در حاشیه جلسه امروز شورای شهر تهران با اشاره به جزئیات این جلسه گفت: در جلسه امروز چند تذکر از سوی اعضا شورا مطرح شد و اعضا نیز به یک فوریت تعدیل تعرفه های شهرسازی که 15 بهمن ماه به تصویب رسیده بود، رأی دادند.

وی ادامه داد: در تبصره 3 این مصوبه ما درخواست کرده بودیم تعدیل نرخ ها با توجه به دفترچه معاملاتی مصوب دولت تعدیل و نرخ های نهایی تا پایان خرداد به شورا ارائه شود که به نظر می رسد تا اواخر خرداد این موضوع تعیین تکلیف شود.

هاشمی تصریح کرد: برای آنکه مردم بلاتکلیف نمانند در جلسه سه شنبه پیشنهاد شهرداری مورد بررسی قرار می گیرد.

رئیس شورای شهر در خصوص تکلیف کسانی که پیش از این عوارض خود را پرداخت کرده اند، گفت: این موضوع در آیین نامه پیش بینی خواهد شد.

هاشمی ادامه داد: آیین نامه اجرایی شورایاری ها نیز در این جلسه مطرح شد که پیشنهادات زیادی از سوی اعضا مطرح شده است. امیدواریم در بخش دوم صحن شورا که مدیریت آن با آقای امینی است، این موضوع تعیین تکلیف شود.

وی در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص اینکه احتمال دارد نمایشگاه بین المللی سئول دارای مترو شود، گفت: در زمان مدیریت من در مترو این موضوع مصوب شده بود که انشعابی از خط هفت مترو از میدان کاج به برج های آتی ساز، نمایشگاه بین المللی و ابتدای ولنجک کشیده شود.

رئیس شورای شهر تهران گفت: رسیدن مترو به نمایشگاه بین المللی سئول پیش از این مصوب شده بود.

توضیحات تعدیل نرخ عوارض ساختمانی/رسیدن مترو به نمایشگاه سئول مصوبه دارد

بیشتر بخوانید
ارسال نظر