{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 354142

یک عضو شورای شهر تهران نسبت به برخورد با معترضان به نحوه قراردادهایشان در سازمان ورزش تذکر داد و گفت: به برخی از این افراد گفته شده چرا به عضو شورا نامه زده اید.

اقتصادآنلاین- فائزه مومنی؛ حجت نظری در جلسه علنی روز یکشنبه با اشاره به تذکر هفته گذشته خود مبنی بر مشکلاتی که برای قراردادهای نیروهای سازمان ورزش و برخی سازمان ها و شرکت ها پیش آمده، گفت: در این تذکر یادآور شدند که به این افراد گفته شده به جای قرارداد با خدمات اداری شهر باید با همان سازمان قرارداد بسته شود که در این تذکر خواستار رسیدگی به نحوه قرارداد این افراد شده بودم.

نظری تصریح کرد: گویا افرادی که با شورا مرتبط بوده و به ما نامه زده بودند را جمع کرده و اعلام کرده به چه حقی به این عضو نامه نوشته اید و اگر تا پایان ماه قراردادهای خود با سازمان را امضاء نکنید چنین و چنان خواهد شد.

وی با گلایه از این نحوه برخورد با کارکنان شهرداری گفت: نباید کسانی که به وضعیتشان معترض هستند، مورد تهدید قرار گیرند. متأسفانه این تهدید از سوی کسی عنوان شده که در برخی از سازمان ها، منافعی را دنبال می کند و اگر به این نحوه برخورد رسیدگی نشود حتما در این خصوص شفاف سازی خواهند کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری