کد خبر 342211

عضو شورای شهر تهران:

تبعیض در اعمال قانون منع به کارگیری بازنشستگان

خزانه دار شورای شهر تهران با بیان اینکه تعدادی از مدیران شاغل در رده های بالای مدیریتی علیرغم دارا بودن سنوات خدمتی بالای ۳۵ سال و بعضاً سن بالای ۶۵ سال همچنان سمت های شغلی و مدیریتی را عهده دارند، گفت: برچسب بکارگیری استانداردهای دوگانه در این موضوع زیبنده جمع ۲۲ نفره اصلاح طلب ما نیست.

اقتصادآنلاین-فائزه مومنی ؛ سیدحسن رسولی در جلسه امروز شورای شهر تهران در تذکری به شهردار تهران درباره رفع تبعیض بازنشستگی، گفت: بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه اطلاعات نیروی انسانی شهرداری اعمال قانون منع بکارگیری بازنشستگان در شهرداری و سازمان ها و شرکت های تابعه، به نحو صحیح و عادلانه صورت نگرفته است.

وی ادامه داد:‌ آن دسته از کارکنان و مدیرانی که از قدرت لابی گری بالایی برخوردار نبوده اند، مشمول واقع گردیده و به حالت بازنشستگی تغییر وضعیت اداری پیدا کرده اند. متاسفانه تعدادی از مدیران شاغل در رده های بالای مدیریتی علیرغم دارا بودن سنوات خدمتی بالای 35 سال و بعضاً سن بالای 65 سال همچنان سمت های شغلی و مدیریتی را عهده دارند.

خزانه دار شورای شهر تهران تاکید کرد: آقای شهردار شفافیت و تبعیض زدایی یکی از اهداف راهبردی ما و شماست. برچسب بکارگیری استانداردهای دوگانه در این موضوع زیبنده جمع 22 نفره اصلاح طلب ما نیست. فرض اینجانب این است که کثرت کار در این مدت کوتاه مانع از ورود جدی جنابعالی به این روند بوده است. بر این اساس تذکر می¬دهم در اسرع وقت دستور فرمائید اقدام عادلانه بعمل آورند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر