{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 334815

معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران؛

معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران گفت: در صورت تامین منابع مالی احتمالا ۱۰۰ دستگاه اتوبوس تا پایان سال وارد ناوگان حمل‌ونقل عمومی می‌شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، محسن پورسیدآقایی معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران ، به موضوع نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی اشاره کرد و گفت: از محل نوسازی ناوگان اتوبوسرانی قرار است 100 دستگاه اتوبوس به شهر تهران اختصاص یابد.

وی با بیان اینکه نامه‌نگاری‌هایی در این زمینه با سازمان گسترش که متولی طرح نوسازی ناوگان دیزلی است انجام داده‌ایم گفت: احتمالا این صد دستگاه اتوبوس تا پایان سال وارد خطوط می‌شود.

معاون شهردار تهران افزود: در صورتی که بده کاران طرح ترافیک عوارض خود را پرداخت کنند می توانیم این اتوبوس ها را خریداری کنیم و همچنین میزان بدهی شهروندان دراین زمینه حدود ۳۸۰ میلیارد تومان است.

 معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران با تأکید بر این موضوع که این اتوبوس‌ها تولید داخل هستند، گفت: توسعه حمل‌ونقل عمومی در کاهش آلودگی هوا نقش بسیار مؤثری دارد.

وی بیان کرد: باید به سمت توسعه خطوط ریلی و همچنین ناوگان اتوبوسرانی باشیم تا بتوانیم آلودگی و ترافیک را از بین ببریم.

پورسیدآقایی به اجرای طرح ترافیک جدید در سال جاری اشاره کرد و گفت: بر اساس آمار گرفته شده میزان تردد در محدوده طرح ترافیک به شدت کاهش یافته است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری