{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 331883

رییس سازمان میادین میو و تره‌بار:

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با اعلام اینکه این سازمان در خط مقدم جنگ اقتصادی با دشمن قرار دارد، گفت: با وجود فروش گوشت کیلویی ۱۰۰ هزار تومانی در سطح شهر که خطیب محترم نماز جمعه تهران نیز روز گذشته به آن اشاره داشتند، گوشت گوساله در میادین و بازارهای میوه و تره بار با یک سوم قیمت سطح شهر و گوشت گوسفند نیز نصف قیمت سطح شهر عرضه می‌شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین، سید سعید راد افزود: با وجود فروش گوشت در فروشگاه‌های سطح شهر به قیمت 100 هزار تومان، قیمت گوشت در میادین و بازارهای میوه و تره بار بسیار پایین‌تر است و به عنوان نمونه، ران گوساله منجمد وارداتی به قیمت 29500 هزار تومان یعنی کمتر از یک سوم و ران گوسفند گرم وارداتی به قیمت 49 هزار تومان، یعنی نصف این مبلغ عرضه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نیم شقه گوسفند گرم آسیای میانه در میادین میوه و تره بار به قیمت 39800 تومان و نیم شقه گوسفند گرم استرالیایی به قیمت 44400 تومان به فروش می‌رسد، اظهار کرد: به عبارتی، با مبلغ 100 هزار تومان، خرید بیش از دو و نیم کیلوگرم گوسفند گرم آسیای میانه و بیش از دو کیلوگرم ران گوسفند گرم استرالیایی در میادین امکان پذیر است.

راد با بیان اینکه گوشت چرخ کرده مخلوط در میادین میوه و تره بار با قیمت 37 هزار تومان عرضه می‌شود، تصریح کرد: این در حالی است که مرغ تازه تنظیم بازار به قیمت 9800 تومان و مرغ منجمد تنظیم بازار به قیمت 8900 تومان نیز به صورت روزانه در میادین توزیع می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با تاکید بر اینکه این سازمان در حدود امکانات و مقدورات خود با درک جنگ اقتصادی دشمن علیه مردم کشورمان، برنامه ریزی‌های لازم را برای مقابله با تحریم‌های دشمنان و فشار کمتر به شهروندان به عمل آورده است، خاطرنشان کرد: امروز جنگ اقتصادی را مهم‌تر از جنگ نظامی می‌دانیم و در شرایط معیشتی موجود، تمام تلاش خود را در خط مقدم جنگ اقتصادی با دشمن به کار گرفته‌ایم که در کنار مردم باشیم تا آنها متحمل مشکلات کمتری شوند.

گفتنی است، اقدامات سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در کنترل و تعدیل قیمت محصولات مصرفی شهروندان، نه تنها موجب شده است تا این محصولات در میادین و بازارهای میوه و تره بار نسبت به سطح شهر تا بیش از 50 درصد ارزان‌تر عرضه شوند، بلکه بر کنترل قیمت در سطح شهر نیز موثر بوده است.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۰

  با سلام
  حدود سه هفته در تره بار اختیاریه گوشت گوسفند توزیع نمی شود
  در جاهای دیگر هم شنیده ام همه صفهای طویل بسته اند
  چرا خبری را که صحت ندارد منتشر می کنید

 • محمد علی
  ۰ ۰

  ای کاش این آقا سری هم به میادین می زد و می دید چه وضعیت اسفناک و ناراحت کننده ای برای دریافت تقریبا دو کیلو گوشت در آنجا وجود دارد. صف های طویل مردم منتظر برای دریافت گوشت انسان را به نگرانی می اندازد. حتی زمان جنگ هم وضعیت گوشت اینطور نبود.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خودتم از این گوشتها میخورید

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری