کد خبر 329077

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری خبر داد؛

توزیع ۹۰هزار حلقه لاستیک با نرخ دولتی بین رانندگان تاکسی

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور، از توزیع ۹۰ هزار حلقه لاستیک به رانندگان تاکسی سراسر کشور با نرخ مصوب دولتی که بین ۳۰ تا ۵۰ درصد از نرخ بازار پایین تر است، خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین ، مرتضی ضامنی افزود: از 90هزار حلقه لاستیک توزیع شده 35هزار حلقه در بین رانندگان تاکسی در تهران و 55 هزار حلقه برای رانندگان تاکسی در باقی شهرها توزیع شده است.

وی با بیان اینکه پیرو پیگیری های رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور مکلف به انجام اقدامات حمایتی از راننده های پرتلاش تاکسی در سراسر کشور شده است، گفت: با توجه به برنامه ریزی های به عمل آمده در مرحله نخست توزیع لاستیک با نرح دولتی در اولویت کاری ما قرار گرفت و این امر از ابتدای آبان ماه امسال اجرایی شد و با جدیت پیگیر توزیع لاستیک بین راننده های تاکسی در سراسر کشور هستیم.

ضامنی با بیان اینکه این لاستیک ها از سوی اتحادیه تاکسیرانی شهری با همکاری سازمان های تاکسیرانی و مدیریت های حمل و نقل شهرداری ها توزیع شده است، افزود: رانندگان تاکسی در هر نقطه از کشور که نیاز به لاستیک دارند باید موضوع را به شهرداری یا سازمان تاکسیرانی یا مدیریت های حمل و نقل شهری اعلام تا این نیاز جمع بندی و به اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور منعکس شود تا اقدامات لازم برای توزیع لاستیک صورت پذیرد.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون شاهد اختلاف قیمت در محصولات خودرویی برای تاکسیرانان هستیم؛ بنابراین با برنامه ریزی های صورت گرفته، تلاش کردیم محصولات و لوازم یدکی پرمصرف را از تولیدکننده با حذف واسطه ها به راننده های تاکسی ارائه کنیم.

ضامنی از برنامه ریزی های صورت گرفته برای توزیع سایر اقلام پرمصرف خودرو مانند روغن موتور و لنت ترمز طی روزهای آتی نیز خبر داد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر