{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 326963

پورسیدآقایی:

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران در واکنش به اظهارات علیخانی گفت: بنده اهل رانت و باج دادن نبوده‌ام و نیستم و طبق قانون شوراها اعضای شورای شهر تهران حق ندارند در قراردادها و عزل و نصب مدیران زیرمجموعه شهرداری توصیه و دخالت کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، محسن پورسیدآقایی در واکنش به اظهارات محمد علیخانی ــ رییس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران، اظهار کرد: ما به این ادبیات و تهمت‌زنی‌ها عادت کرده‌ایم، و مطمئن باشند که میدان را خالی نخواهیم کرد و با همه توهین‌ها و تهدیدها، باج یا اجازه دخالت غیرقانونی نمی‌دهیم.

پورسیدآقایی ادامه داد: بنده اهل رانت و باج دادن نبوده‌ام و نیستم و طبق قانون شوراها اعضای شورای شهر تهران حق ندارند در قراردادها و عزل و نصب مدیران زیرمجموعه شهرداری توصیه و دخالت کنند.

معاون شهردار تهران افزود: ما یکی از نخستین معاونت‌های شهرداری تهران بودیم که به سامانه شفافیت پیوستیم و قراردادهای این معاونت در معرض دید همگان است و هیچ چیزی پنهانی هم نداریم. این‌گونه فشارها نیز باعث انحراف بنده از مسیری که برای پیگیری اهداف مورد مطالبه مردم در پیش گرفته‌ام، نخواهد شد.
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری