کد خبر 312077

علت فرونشست خیابان مولوی مشخص شد +تکمیلی

در پی فرونشت چهارراه مولوی در شب گذشته سرپرست روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲ با اشاره به تلاش ۸ ساعته نیروهای خدمات شهری شهرداری، از بازگشایی این محور از ساعت ۵ صبح امروز خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، قائم مقام شرکت آب و فاضلاب تهران گفت: بر اساس گزارشات تاسیسات ما تنها یک لوله در بیمارستان اکبرآبادی در محله مولوی دچار شکستگی شده و هیچ گزارشی از فرونشست در تاسیسات ما به ثبت نرسیده است.

علیرضا نوذری‌پور  اظهار کرد: این اتفاق قطعا از ناحیه تاسیسات ما نبوده و باید صراحتا بگویم که این مساله هیچ ارتباطی با تاسیسات آبی ندارد.

وی در تشریح جزییات بیشتر این حادثه گفت: در اثر بارندگی و اب شستگی مقابل بیمارستان اکبرابادی نشست زمین درابعاد ٣*٥ اتفاق افتاده و متعاقبا لوله انشعاب بیمارستان آسیب دیده که با حضور عوامل شهرداری و آبفا ضمن تعمیر لوله آسیب دیده محل نشست نیز توسط عوامل شهرداری در حال ترمیم است.

این در حالی است که رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از انسداد بخشی از خط ویژه مسیر غرب به شرق خیابان مولوی به دلیل نشست زمین خبر داد.

بازگشایی چهار راه مولوی با تلاش ۸ساعته شهرداری

 پوریا ، در تشریح آخرین وضعیت چهاراه مولوی در پی فرونشت زمین گفت: پس از ۸ ساعت تلاش در ساعت ۵ صبح امروز این عملیات به اتمام رسید و این محور بازگشایی شد.

 احسان نوش آبادی، شهردار شب تهران نیز در تشریح این حادثه اظهار کرد: ساعت ٢١ پنجشنبه شب، بر اثر ترکیدگی لوله آب و آب شستگی حاصل از آن، زمین در محدوده چهارراه مولوی دچار فرونشست شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله پس از این حادثه نیروهای شهرداری تهران، آب و فاضلاب و پلیس راهور در محل حضور یافتند، عنوان کرد: بنا به بازدید میدانی و شواهد موجود، به دلیل فرسودگی لوله آب عبوری از محور تقاطع، نشست اتفاق افتاده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر