{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 298885

معاون شهردار تهران:

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در بخشنامه‌ای خطاب به کلیه معاونت‌ها، مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌های شهرداری تاکید کرد که ادامه فعالیت خودروهایی که برای اخذ معاینه فنی اقدام نکنند و پرداخت به پیمانکاران بابت فعالیت این خودروها ممنوع است.

به گزارش اقتصادآنلاین، محسن پورسیدآقایی در این بخشنامه خطاب به زیرمجموعه‌های شهرداری تهران آورده است: انجام دوره ای معاینه فنی برای کلیه وسائط نقلیه طبق قانون الزامی می باشد که در همین راستا جهت تشدید کنترل و جلوگیری از تردد خودروهای فاقد معاینه فنی در شهر تهران، اجرای فاز دوم طرح کاهش و کنترل مکانیزه معاینه فنی خودروها توسط دوربین های شهر تهران از ابتدای آبان ماه 97 در تمامی ایام هفته و ساعات شبانه روز در کارگروه ملی کاهش آلودگی هوا و شورایعالی ترافیک کشور و استان تصویب گردیده است.

وی در ادامه به کلیه مجموعه‌های وابسته به شهرداری تهران اعلام کرده است: کلیه خودروهای مورد استفاده به‎صورت ملکی یا از طریق پیمانکاران اعم از سواری، اتوبوس، مینی بوس، وانت، کامیونت و کامیون ملزم به اخذ معاینه فنی معتبر هستند و از اول مهر ماه از عقد یا ادامه قرارداد با پیمانکارانی که خودروهای آنان فاقد گواهی معاینه فنی معتبر می باشند اکیداً خودداری نمایند.
وی خاطرنشان کرده است: لازم به ذکر است که مطابق مصوبه ابلاغی به پلیس راهور تهران از ابتدای آبان ماه از تردد هر گونه خودروی فاقد معاینه فنی معتبر جلوگیری و ضمن اعمال قانون خودروهای مزبور به پارکینگ هدایت خواهند شد.
معاون شهردار تهران در پایان این بخشنامه تصریح کرده است: ذی حسابان مجموعه ها براساس روال قانونی مکلفند از تایید و پرداخت کلیه هزینه های مرتبط (سرویس و نگهداری، سوخت و قراردادهای پیمانکاری) خودروهایی که فاقد گواهی معاینه فنی معتبر هستند، خودداری نمایند.
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری