کد خبر 254502

شهردار دستاوردهای سفر خارجی خود را به شورا گزارش می‌دهد

هاشمی: طرح ترافیک جدید به فرمانداری تهران ارسال شد

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: ایرادهای فرمانداری تهران به طرح ترافیک بررسی شده و با اصلاحاتی مجددا به فرمانداری تهران ارسال شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، محسن هاشمی روز یکشنبه در چهل و هشتمین جلسه شورا در جمع خبرنگاران درباره مصوبات این جلسه عنوان کرد : در جلسه امروز به موقع به مواردی که از سوی فرمانداری تهران درباره طرح جدید ترافیک مطرح شده بود رسیدگی شد و توانستیم قبل از موعد مقرر به مصوبه عوارض طرح ترافیک بپردازیم.

وی ادامه داد: در بررسی‌های صورت گرفته بعضی از اصلاحات در مصوبه قبلی اتفاق افتاد و در بعضی از موارد نیز اعضای شورا به نظر قبلی خود پافشاری کردند.

رئیس شورای شهر تهران یاد آور شد: در جلسه امروز مقرر شد طرح ترافیک برای جانبازان 25 درصد و 25 درصد به بالا به صورت رایگان داده شود و هزینه‌های آن نیز توسط شهرداری تهران پرداخت شود.

هاشمی درباره سهمیه  طرح ترافیک خبرنگاران نیز افزود: بر اساس پیشنهادی که امروز در صحن علنی شورا به تصویب رسید هزینه حضور در طرح ترافیک خبرنگاران، عکاسان و روزنامه‌نگاران به شدت کاهش یافته است.

وی گفت: این هزینه کمتر از یک میلیون تومان خواهد شد و  به زمان و ساعت ورود در محدوده طرح نیز دارد.

وی افزود: طرح جدید ترافیک تهران با اصلاحات و تغییرات صورت گرفته به کمیته تطبیق فرمانداری تهران ارسال شد.

هاشمی درباره زمان اجرای طرح ترافیک جدید تهران ابراز امیدواری کرد در سال آینده این طرح اجرایی شود.

وی گفت:  معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرده است که آمادگی لازم را برای اجرای طرح داریم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مصوبات سفرهای خارجی شهردار تهران چه بوده است، گفت: در سه‌شنبه آتی،  شهردار تهران با حضور در  جلسه هم‌اندیشی با اعضای شورا درباره دستاوردهای سفرهای خود گزارشی را ارائه خواهد داد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر