{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 238582

با موضوع خط هفت۷ مترو؛

در پی دعوت یک تشکل دانشجویی برای برگزاری مناظره بین مدیران سابق و فعلی شهرداری تهران درباره خط هفت مترو، پورسیدآقایی معاون شهردار تهران برای حضور در این مناظره اعلام آمادگی کرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ضمن اعلام آمادگی برای حضور در مناظره دانشگاهی با موضوع سیاسی و نمایشی بودن بهره‌برداری از خط هفت مترو، از دعوت‌کنندگان خواسته است که مشخص کنند طرف مناظره دکتر قالیباف است و یا چه کسی به نمایندگی از وی در این مناظره حضور می‌یابد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، مجمع دانشجویان حزب‌الله دانشگاه علم و صنعت در نامه‌ای از شهرداری تهران دعوت کرده است که این دانشگاه به عنوان تنها دانشگاه دارای دانشکده راه‌آهن در غرب آسیا، میزبان مناظره بین قالیباف شهردار سابق تهران با مدیران جدید شهرداری باشد.

این تشکل دانشجویی در دعوتنامه خود به اظهارات اخیر قالیباف مبنی بر سیاسی و غیر کارشناسی بودن تعطیلی خط هفت مترو اشاره کرده است؛ اظهاراتی که واکنش معاون نجفی شهردار تهران و اعلام آمادگی وی برای مناظره را به دنبال داشت.

پورسیدآقایی در واکنش به قالیباف تاکید کرده بود که تعطیلی خط ۷ بر اساس کار کارشناسی دقیق صورت گرفته و افتتاح این خط از ابتدا نمایشی و عجولانه بوده است.

اکنون باید منتظر اعلام آمادگی شهردار سابق تهران بود که تاکنون دعوت به مناظره را بی‌پاسخ گذاشته است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری