کد خبر 199528

افتتاح زودرس خطوط مترو برای امنیت شهروندان خطرناک است

واکنش محسن هاشمی به افتتاح خط۷ مترو تهران

منتخب اول مردم تهران با اشاره به افتتاح زودرس خطوط مترو در روزهای اخیر، این کار را برای امنیت شهروندان خطرناک توصیف کرد و از اعضای کنونی شورای شهر خواست در برابر این افتتاح‌ها سکوت نکنند.

محسن هاشمی منتخب اول مردم تهران برای شورای شهر پنجم، در جلسه مشترک با اعضای مجمع نمایندگان تهران، با تشکر از فراکسیون امید و نمایندگانی که از طرف این فراکسیون به عنوان اعضای هیات نظارت بر انتخابات فعالیت کردند، گفت: قطعا اگر زحمات این عزیزان و آقای دکتر عارف و در راس این زحمات، آقای خاتمی نبود، امروز بنده اینجا در خدمت شما نبودم.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایلنا، او ادامه داد:‌ در مدیریت شهر تهران با توجه به اینکه چندسال سابقه کار اجرایی در این حوزه دارم، شاهد بوده ام چه قوانین خوبی نوشته می‌شود و در مقام اجرا چگونه آن را دور می‌زنند.

منتخب اول مردم تهران در انتخابات شورای شهر تهران با اشاره به قوانینی مانند حمل و نقل عمومی و حمل و نقل ریلی به عنوان نمونه قوانین خوبی که در اجرا مشکل دارند، درباره وضعیت متروی تهران گفت: متروی تهران در بخش ساختمان و تونل‌ها وضعیت خوبی دارد، اما در بخش تجهیزات به دلیل کمبود منابع، در برخی قسمت‌ها مشکل وجود دارد.

هاشمی با تاکید بر اینکه افتتاح های زودرسی که اکنون شاهد آن هستیم، باید متوقف شود، تصریح کرد: افتتاح خطی که هواکش ندارد و قطار کافی برای آن وجود ندارد، ایجاد ناامنی برای مسافرین است و هرکس به عنوان شهردار جدید تهران انتخاب شود باید در اولین روز کاری خود این خطوط را تعطیل کند.

هاشمی همچنین با بیان اینکه ما منتخبان شورای جدید فعلا مسئولیت و اختیاری نداریم، از اعضای شورای شهر فعلی تهران خواست که در مقابل این افتتاح های زودرس که برای امنیت شهروندان خطرناک است، سکوت نکنند.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • reza.59
    ۰ ۰

    دسته آقایه دکتر آخوندی وشورایه عالی فنی زیربنایی حمل و نقل دردنکنه این آقایه قالیباف میخواست همینطوری کشکی متروی پرند روهم اوایل اردیبهشت ۹۶افتتاح کنه که باتوجه به صورت جلسه ای که دراواخر سال ۹۴ توسط شورای عالی زیربنایی حمل ونقل انجام شده بود از طریق دادگاه نذاشتن این اتفاق بیافته وهرگونه افتتاح رو منوط به رفع مخاطراتی که در اون صورت جلسه ذکر شده بود کرده بودند‌.حالا میخواستم سوال کنم آیا درشهر تهران هم یک همچین شورایی هست یاخیر

  • دیده بان 1404
    ۰ ۰

    حالا شما هم شهردار شدی دوباره افتتاحش می کنی . بخند و شاد باش از انتخابت !!